App Store Google Play

Три локації та спеціальні програми: що чекає на гостей «DniPro ГогольFest»

27 Вересня 09:30
Три локації та спеціальні програми: що чекає на гостей «DniPro ГогольFest»

2 та 3 жовтня відбудеться «DniPro ГогольFest – 2021». Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва проходитиме у Дніпрі втретє в рамках програми «Культурна столиця». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на преслужбу міської ради.

««DniPro ГогольFest» – це фестиваль про творчі ресурси міста, адже він активізує наше культурне середовище. Це подія, в якій кожен гість безпосередньо бере участь, а не просто приходить подивитися. Тож приходьте на «DniPro ГогольFest»: надихайтеся, дивуйтеся та вигадуйте новий сенс, адже це сучасне мистецтво, де кожен побачить щось своє», – зазначив під час пресконференції 16 вересня позаштатний радник міського голови Дніпра з питань культури Євген Гендін.

«DniPro ГогольFest» розташується на трьох локаціях: на річковому вокзалі, у «Dnipro Center for Contemporary Culture» та на нечинному заводі К. Лібкнехта.

«Унікальна подія буде створена спеціально для Дніпра та відбудеться лише раз – 2 жовтня 2021 року. Локація – колишній завод з величезними трубами, на яких мешканці бачили світлове шоу на День міста. Серед цих труб на один день з’явиться сцена, а формація «Nova opera» та сучасний балет від театру танцю «Тотем» розкажуть історію про Україну нашої мрії. Через карантинні обмеження побачити цю подію наживо зможе до пів тисячі людей. Але вона транслюватиметься онлайн, на річковому вокзалі буде велика проєкція цієї події», – розповів директор фестивалю «ГогольFEST» та координатор спеціальної події «ТРУ» Максим Демський.

На річковому вокзалі запланована візуальна та музична програми. Імена хедлайнерів поки тримають у секреті. 

У «Dnipro Center for Contemporary Culture» (узвіз Крутогірний, 21-А) відбудеться театральна та освітня програми фестивалю.

«Ми підготували особливу програму: приїдуть не лише проєкти, які мають певний закордонний статус, ми ще й підбирали проєкти саме під простір будівлі. Зокрема, пройдуть дві міжнародні вистави: швейцарський театр з сучасною хореографією та унікальний німецько-британський проєкт – інсталяція про минуле та майбутнє. Також запланована «Цифрова одіссея» від Влада Троїцького, перформанс від плейбек-театру Дніпра», – зазначив куратор театральної програми та міжнародних зв’язків «ГогольFEST» Андрій Палатний.

Як зазначила Анастасія Євдокимова, кураторка освітньої програми «ГогольFEST», під час заходу відбудуться екскурсії-сторілівінг про різні міста та досвід, лекції про театр, кінопокази та перформанси: «Мета освітньої програми – розказати гостям про те, що саме відбувається на локаціях та що таке сучасне мистецтво. Це буде дуже цікаво та пізнавально».

У свою чергу куратор проєктів «Культурна столиця» Вадим Гефтер додав, що організатори фестивалю перетворюють зовсім не творчі локації на культурний простір: «Це один з небагатьох фестивалів, де глядачеві доводиться «працювати». Це не попсовий захід. Я з нетерпінням чекаю на те, що відбуватиметься на усіх локаціях фестивалю в Дніпрі».

Крім того, під час фестивалю буде організовано перший в Європі артпотяг. Це розмальовані художниками вагони, серед них три – фестивальні, де гратимуть диджеї, читатимуть вірші та показуватимуть кіно. Потяг «Київ – Дніпро» відправлятиметься о 21:47 першого жовтня (прибуття до Дніпра 2 жовтня о 6:38), а потяг «Дніпро – Київ» – 3 жовтня о 22:33 (прибуття до Києва 4 жовтня о 5:52).

Придбати квитки та дізнатися більше про подію можна на офіційному сайті фестивалю https://gogolfest.org/.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...