App Store Google Play

Цьогоріч на Дніпропетровщині відремонтували 70 км місцевих доріг

25 Вересня 12:30
Цьогоріч на Дніпропетровщині відремонтували 70 км місцевих доріг

У 2021-му на Дніпропетровщині відремонтували 8 місцевих доріг. Загалом уклали 70 км асфальту. Автошляхи оновлювали у Дніпровському, Кам’янському, Новомосковському районах. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«На Дніпропетровщині будують та ремонтують траси національного значення. Оновлюються і місцеві автошляхи. Їх робимо комфортними та безпечними. Аби селяни могли швидко дістатися міста або населеного пункту в сусідній громаді», – зазначив Валентин Резніченко.

Автошляхи Дніпропетровщини осучаснюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У Кам’янському районі капітально відремонтували дорогу Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське. Вона проходить декількома селами Верхньодніпровської громади. У 2021-му там уклали 13 км нового покриття.

Оновили і автошлях Партизанське-Лобойківка у Дніпровському районі. Його довжина – майже 6 км. Основна частина дороги проходить селом Балівка. Місцеві кажуть, раніше дорога була поганою через ями. Тепер – задоволені.

У Новомосковському районі привели до ладу дорогу в Знаменівці. Вона проходить центром села і з’єднується з трасою Дніпро-Павлоград. Довжина автошляху – 8 км.

В області триває ремонт ще 3-х місцевих автошляхів. Техніка працює поблизу Дмитрівки Кам’янського району, Хащевого – Новомосковського. Оновлюють і дорогу Солоне-Лошкарівка-Широке.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...