App Store Google Play

На творчому вечорі у ДніпроОДА презентували новинки військової прози

25 Вересня 21:30
На творчому вечорі у ДніпроОДА презентували новинки військової прози

У Дніпропетровській ОДА пройшов творчий вечір. На зустріч із шанувальниками сучасної української літератури завітали два письменники. Власні книжки презентували автори з Києва та Вінниці. Вони зобразили війну на Сході через життя простих людей. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

«ДніпроОДА відкрита для мешканців області та гостей із інших регіонів. Влаштовуємо творчі зустрічі з цікавими людьми. До нас приходять, аби послухати життєві історії та ознайомитися з книжковими новинками. Автори залюбки презентують власні твори», – розповіла Ольга Горб.

На творчому вечорі у ДніпроОДА письменниця та художниця з Києва Леся Шиденко презентувала роман-сповідь «Переддень життя». Він – про загиблих в АТО працівників Служби безпеки України.

«Я зібрала 85 різних історій про героїв. Спогадами ділилися їхні рідні та друзі. Написана книга – не про смерть. У ній хлопці немов живі. Описані радісні моменти їхнього дитинства, періоду закоханості, створення власної сім’ї. Все з гумором», – розповіла Леся Шиденко.

На зустріч із читачами Дніпропетровщини приїхав вінничанин Сергій Деркач.

«Дуже вдячний ДніпроОДА за запрошення. Це була чудова ідея, – сказав Сергій Деркач. – Я презентую дві свої книги військової тематики. Вони про реальних людей. У творах – 70% правди. Решта – вигадка автора, на яку маю право». 

Твір Сергія Деркача «Мати солдата» – про жінку, в якої на війні загинув син. Вона пішла до його батальйону і стала замість нього у стрій. Пояснила власне рішення так: заміню чиюсь дитину і збережу її для матері. А отже, виконаю обов’язок перед країною.

У «Думі про добровольця» Сергій Деркач розповідає про командира-айдарівця. Талановитого керівника, який беріг своїх солдат. Завдяки йому всі хлопці залишилися живими.

«Вперше на такому творчому вечорі. Цікаво було ознайомитися із книгами сучасних авторів. Порівняти їх із творчістю класиків. А ще – відкрити для себе нові креативні особистості», – поділилася гостя Владислава Калениченко.

Після зустрічі автори роздавали автографи всім охочим.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...