App Store Google Play

Майже 90% працівників «Дніпровського електротранспорту» вакцинувалися проти COVID-19

24 Вересня 15:30
Майже 90% працівників «Дніпровського електротранспорту» вакцинувалися проти COVID-19

Майже 90 % працівників комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» прищепились проти COVID-19. Із більше ніж 2,5 тисяч понад 2,2 тисячі отримали першу або обидві дози вакцини. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради.

«77 % наших працівників уже отримали обидві дози вакцини. Так 88 % водіїв електротранспорту прищепилися, з них 82 % – двома дозами. Також вакцинувалися 87 % кондукторів. Важливо, аби ті працівники, які щодня контактують з пасажирами, з великою кількістю людей, не наражали себе та оточення на небезпеку. Перед щепленням працівникам вимірюють тиск та температуру, питають про самопочуття», – зазначила завідувачка поліклініки КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Тетяна Міщенко.

У свою чергу заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Володимир Сусленков зазначив, що завдяки високому відсотку працівників, які отримали щеплення проти COVID-19, користуватися міським транспортом безпечно.

«Від сьогодні Україна перейшла у «жовту» зону. Водії, кондуктори та увесь персонал комунального підприємства відповідально підійшли до питання вакцинації. Нагадую, що пасажирам необхідно їздити у масках та тільки за кількістю місць для сидіння», – зазначив Володимир Сусленков. 

Анатолій Педан працює у «Дніпровському електротранспорті» декілька місяців. Він ремонтує трамвайні колії. Каже, що вирішив вакцинуватися, бо піклується насамперед про близьких: «У мого товариша захворіла на COVID-19 дружина. Зараз вона у лікарні, до неї не пускають рідних. Це серйозне захворювання. Вакцинація необхідна, аби вберегти себе та близьких».

«Про нас піклується підприємство, усім запропонували вакцинуватися. Я одразу погодився, сьогодні вже ревакцинуюся. І сам так безпечніше почуваюся, і за оточення не хвилююся», – розповів охоронець КП «Дніпровський електротранспорт» Василь Куліченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...