App Store Google Play

У Дніпрі 25-26 вересня відбудеться 5-й Всеукраїнський фестиваль блогерів "Дніпровський пост-2021"

23 Вересня 12:30
У Дніпрі 25-26 вересня відбудеться 5-й Всеукраїнський фестиваль блогерів "Дніпровський пост-2021"

У Дніпрі 25-26 вересня у рамках програми "Культурна столиця" стартує 5-й Всеукраїнський фестиваль блогерів "Дніпровський пост-2021". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради.

У місті будуть фестивалити українські зірки Тik-tok та Instagram, популярні ютубери та топові Facebook-блогери.

Цього року серед зірок українського віртуального інформаційного простору: Павло Казарін, Татуся Бо, Аркадій Бабченко, Роман Скрипін, Юрій Гудименко, Євгеній Кузьменко, Денис Казанський, Богдан Процишин, Марина Данилюк-Ярмолаєва, Богдан Буткевич, Олександр Соколовський та Євгеній Гендін. "Читабельні постаті" зійдуть з інтернет-платформ і постануть перед очима людей на Facebook Stage, аби поділитися з ними думками про суспільно-важливі аспекти нашого життя.

"Теми дискусій фестивалю полярні. Медійники говоритимуть про інформаційну безпеку та незалежні медіа, бізнес – про маркетинг та успішні бізнес-моделі. Торкнемося й тем освіти, материнства та батьківства. Окрім того, у списку запрошених є блогери, яких турбує питання "Як із блогера перетворитися на політика і шкодувати про це щодня", - зауважує Євген Гендін, ідейний натхненник та організатор фестивалю "Дніпровський пост", позаштатний радник міського голови Дніпра з питань культури.

Челенджі, коротке вірусне відео, мінімум тексту й максимум розваг, які приємно сприймати візуально – так наступає нова Тik-tok-реальність. І в ній уже є власні лідери думок. Платформу Тik-tok на фестивалі представлять: TenYujin (6.1 млн Тік-Ток) Ліза Найс (2.2 млн Тік-Ток), LEONP (1.1 млн Тік-Ток).

"Фестиваль «виріс» із Фейсбуку. Але ми не можемо ігнорувати тренди сьогодення. У Тik-tok та Instagram величезна аудиторія. І люди з мільйонними аудиторіями так чи інакше мають вплив. І несуть певні меседжі. Нам цікаво їх почути", - зауважує Євген Хорошилов, начальник управління культури Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

"Дніпровський пост" – це єдиний фестиваль у Дніпрі, який надає можливість обговорювати глобальні та конкретні події в країні, тенденції та мрії. Одна з найбільших цінностей фестивалю - він дає змогу зібратися медійним лідерам і розкласти по поличках закручені та складні суспільні конструкції.

Це наче посиденьки з родичами і друзями на імпровізованій кухні. Щиро і по-дитячому правдиво.

"Дніпряни матимуть нагоду поспілкуватись із тими, за ким стежать в інтернеті. І ці фан-зустрічі будуть безкоштовними. Локації фестивалю "Дніпровський пост" відкриті для всіх", – відмічає директор Всеукраїнського фестивалю блогерів Руслан Анфілов.

На фестивалі працюватимуть три локації: Facebook Stage (концерт-хол Bubamara, вул. Вернадського, 1/3), Stage Тік-ТокTalents (парк ім. Т. Г. Шевченка), Stage "Креативні міста, люди та блоги" (Creative state of Dnipro, вул. Барикадна, 16).

Списки учасників наразі поповнюються новими іменами. Уже відомо, що на фестиваль завітають заступник міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко та Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні.

Перед офіційним відкриттям фестивалю, яке заплановане на 13:00 у концерт-холі Bubamara (вул. Вернадського, 1/3), блогери проїдуть центром міста на самокатах. Хто саме здійснить мандрівку самокатом – наразі інтрига. Старт пробігу об 11:30 від Музею українського живопису (пл. Троїцька, 5А). До компанії відомих та знаменитих може долучитися кожен охочий.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...