App Store Google Play

Перша реконструкція за півстоліття: Лихівську школу перетворюють на сучасну та яскраву

23 Вересня 17:00
Перша реконструкція за півстоліття: Лихівську школу перетворюють на сучасну та яскраву

Лихівську опорну школу осучаснюють вперше в історії. В оновлених яскравих класах вже проходять уроки. Реконструкція триває в іншому крилі будівлі, підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Створюємо сучасний освітній простір в різних куточках області. У Кам’янському районі приводимо до ладу дві школи: божедарівську та лихівську. Там облаштовуємо світлі класи з яскравими акцентами. У таких умовах навчатися дітям набагато комфортніше», – розповів Валентин Резніченко.

Лихівську опорну школу осучаснюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Будівлю утеплили. Зараз підрядники доробляють нову покрівлю.

«Тепер заклад із гарним яскравим фасадом, – сказала голова Лихівської селищної ради Лариса Савченко. – Термомодернізація – велика справа. Це і економія коштів на опаленні, і комфорт для учнів та вчителів». 

Ремонтники вже оновили частину коридорів. А ще завершили роботи у кабінетах фізики, математики, англійської мови, історії. Там уже проходять уроки.

«Працювати у відремонтованому класі набагато зручніше. Замість шпалер – пофарбовані по-сучасному стіни. На зміну гардин прийшли жалюзі. І освітлення тепер гарне. Діти щасливі», – розповіла вчителька математики Олена Супрун.

Для кращого засвоєння матеріалу – яскрава стіна у вчительській «зоні» Там – інтерактивна дошка.

«У класах стало набагато світліше. А завдяки різнокольоровим стінам легше запам’ятовувати інформацію. Вони сприяють різним асоціаціям», – поділилася 11-класниця Аліна Зима.

«Школа перетворюється на гарну та сучасну. Більш за все мені подобаються нові дошки. Про крейду давно забули», – сказав учень 8 класу Андрій Найда.

Триває ремонт в іншому крилі будівлі. Підрядники працюють на 2-му поверсі. Класи шпаклюють, готують під фарбування.

«Школа помінялася. Деякі класи ще старенькі, мають «радянський» вигляд. Наприклад, кабінет інформатики. Та незабаром вони стануть сучасними. Такими самими, як і наш клас», – поділився учень 4 класу Максим Мірошниченко.

У Лихівській школі – 280 учнів. Це діти із 8 сіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...