App Store Google Play

«Конструкція» продовжується: проєкти українських та британських митців покажуть у Дніпрі

20 Вересня 09:30
«Конструкція» продовжується: проєкти українських та британських митців покажуть у Дніпрі

24-26 вересня фестиваль сучасного мистецтва й експериментальної музики «Конструкція» та аудіовізуальний фестиваль Sonica представлять спільну мистецьку програму у Дніпрі. В різних міських локаціях відбудуться виставки інсталяцій українських і британських митців, артіст токи та воркшопи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу фестивалю. 

«Конструкція х Sonica: звук навколишнього» — це колаборація британського та українського фестивалів аудіовізуального мистецтва Sonica та «Конструкція». В результаті проєкту глядачі зможуть познайомитися із саунд- та AV-інсталяціями українських та британських митців. Зокрема, будуть презентовані перформанси британського продюсера Alex Smoke, композиторки та медіаартистки Sonia Killmann, американо-британської мисткині Heather Lander, британської аудіовізуальної мисткині Kathy Hinde, а також українських музикантів Дмитра Решетова, Олексія Бадіна, Ганни Брижатої та Мар’яни Клочко. 

«Конструкція» та Sonica — це фестивалі не тільки про музику, мистецтво та місто, а й про обмін досвідом, спільне творення та трансформацію. Через спільні проєкти організатори прагнуть збільшити видимість митців, музикантів та творчих спільнот, які наразі потерпають від відсутності або обмеженості можливостей якісно презентувати художні твори, а іноді і вільно висловлюватись. Також формат співпраці з акцентом на нові технології та цифрове мистецтво продемонструє потенціал культури як каталізатора технічного прогресу. 

«Ця колаборація є першим українсько-британським співробітництвом як для команди «Конструкції», так і для наших британських партнерів. Для нас це важливий час для розвитку, адаптації до нових умов і стратегічного планування майбутнього. В той час, коли наше життя стало надзвичайно обмеженим, ми продовжуємо змістовно працювати в локальних умовах та з місцевими ком’юніті, одночасно розуміючи надзвичайну важливість співпраці на міжнародному рівні», — розповідає програмний директор фестивалю «Конструкція» Андрій Палаш.

Аудіовізуальні інсталяції та інші мистецькі проєкти можна буде побачити у різних локаціях Дніпра, зокрема у Центрі сучасної культури у Дніпрі та Органній залі. Вхід вільний. Детальна програма «Конструкція х Соніка: звук навколишнього» буде опублікована незабаром на сайті та в соцмережах «Конструкції». 

Проєкт «Конструкція х Sonica: звук навколишнього» реалізований в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Україна) та Британської Ради (Велика Британія). 

«Конструкція» — це міжнародний фестиваль сучасного експериментального мистецтва та музики, який проводиться з 2014 року. Фестиваль поєднує теми соціального, культурного розвитку та творчих потреб людей, які живуть у постіндустріальних та пострадянських містах. Протягом 7 років у фестивалі взяли участь митці та музиканти з більш ніж 20 країн, було задіяно понад 30 різних міських локацій. 

Sonica Glasgow — 11-денний фестиваль, присвячений візуальному звуковому мистецтву. Фестиваль проводиться у Глазго з 2012 року та представляє аудіовізуальні роботи як вже відомих митців, так і молодих художників та музикантів із Великої Британії.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...