App Store Google Play

Супермаркет, якого немає: як виглядає магазин російської мережі Mere в ТЦ Гулівер у Павлограді

19 Вересня 18:00
Супермаркет, якого немає: як виглядає магазин російської мережі Mere в ТЦ Гулівер у Павлограді

Незважаючи на заяви РНБОУ про те, що російській мережі супермаркетів Mere в Україні немає і не буде, рітейлер 8 вересня відкрив дискаунтер в Павлограді Дніпропетровської області.

Як повідомляє All Retail, 8 вересня в ТЦ Гулівер за адресою вул. Шевченко, 128, в місті Павлоград відкрився новий дискаунтер торгової мережі Mere. Підтвердження про це і відео з місця подій можна знайти також на Facebook сторінці ТЦ Гулівер. Повідомляється, що магазин знаходиться на першому поверсі в ТЦ Гуллівер, блок А. 

14 червня стало відомо, що мережа Mere до кінця червня 2021 року хоче поновити роботу магазина в Миколаєві, який був закритий в 2020 році, а також запустити нові супермаркети в інших містах, зокрема, в Білій Церкві, Чернівцях та містах Дніпропетровської області. Всього Mere планувала відкрити 40 магазинів до кінця 2021 року.

Зазначимо, мережа Mere створена в 2017 році і стала закордонним проектом російської мережі дискаунтерів Світлофор. Працює в Румунії, Німеччині, Польщі, Бельгії, Сербії, Литві, Латвії та Україні. Також має офіси в Болгарії, Італії, Іспанії, Греції.

Супермаркети Mere середньою площею 800-1000 кв. м і асортиментом в 1500-2000 SKU працюють у форматі жорсткого дискаунтера. За рахунок співпраці безпосередньо з виробниками товарів, відсутності “плати за вхід”, жорсткої економії на оформленні та обладнанні магазину (який часто нагадує склад-магазин) мережа декларує, що покупець платить за товар, а не за бренд. Саме російське коріння торгової мережі дозволили секретарю РНБОУ Олексію Данилову постійно спростовувати наміри рітейлера в Україні, називаючи їх провокацією.

Пізніше він назвав запуск Mere в Україні – спецоперацією Росії, а зовсім нещодавно, в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що інформація про роботу російської мережі супермаркетів Mere в Україні є фейком і елементом гібридної війни.

“Це один з фейків, який нам закинули, що нібито працює ця мережа. Покажіть, де ця мережа є, де вона існує”, – сказав чиновник. За його словами, була дана команда перевірити наявність магазинів Mere в Павлограді, яка нічого не виявила. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...