App Store Google Play

Кінологічний фестиваль «Гав-гав фест» у Дніпрі зібрав близько сотні учасників

18 Вересня 14:00
Кінологічний фестиваль «Гав-гав фест» у Дніпрі зібрав близько сотні учасників

У Дніпрі відбувся міський кінологічний фестиваль «Гав-гав фест». Захід, організований департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради і центром дитячої та юнацької творчості, провели вже вдруге. Цього разу у парку ім. Т. Г. Шевченка. Мета фестивалю — пропагування гуманного ставлення до тварин, навчання дітей та дорослих спілкування й утримання собак. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

«Такий фестиваль має не лише елементи змагання, а й більш просвітницький напрям. Ми закликаємо до відповідального ставлення до тварин. Маємо змалечку навчати цього дітей. Тут є і представники різних розплідників, комунального підприємств «Зооконтроль», з якими можна поспілкуватися, дізнатися від них багато корисної інформації чи просто завезти собі чотирилапого друга», — підкреслила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Упродовж фестивалю демонстрували кінологічні та хендленгові роботи з дресирування собак за різними техніками, був парад собачих порід відповідно до класифікації Міжнародної кінологічної федерації, тематичний лекторій, змагання з подолання смуги перешкод для собак за групами. А також конкурс «Юний хендлер» зі слухняності чотирилапих вихованців серед гуртківців клубу «Юних кінологів» центру дитячої та юнацької творчості, змагання «Дитина і собака», «Собака-компаньйон» серед усіх охочих гостей фестивалю.

У програмі заходу була також презентація провідних розплідників собак України, поради від фахівців комунального підприємства «Зооконтроль» з утримання тварин, показові виступи хендлерів центру «Tom dog club», майстер-клас з грумінгу (комплекс процедур з догляду), майстер-класи з виготовлення тематичних сувенірів й атрибутів для домашніх улюбленців тощо.

«Такий фестиваль популяризує дбайливе ставлення до собак, їхнього виховання. У нашому закладі позашкілля єдиний кінологічний гурток у місті. Сьогодні наші вихованці теж тут зі своїми улюбленцями, демонструють навички у правильному дресируванні, які вони здобули на заняттях. Це насамперед важливо для собак, а також для дітей, які можливо у подальшому будуть професіоналами у цій справі», — зазначила директорка центру дитячої та юнацької творчості Дар’я Панченко.

Дніпрянка Вікторія Міщенко вже вдруге бере участь у кінологічному фестивалі, на який прийшла разом з різеншнауцером на прізвисько Бастіна: «Такий відкритий захід – це гарна соціалізація для собаки, можна відпрацювати чи вивчити нові команди. Минулого разу у параді порід посіли друге місце, подивимося, що буде цього разу. Але однозначно – фестиваль дуже класний і корисний».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...