App Store Google Play

Нові класи, кабінети творчості, житло для вчителів: у Божедарівці осучаснюють школу

17 Вересня 18:30
Нові класи, кабінети творчості, житло для вчителів: у Божедарівці осучаснюють школу

Божедарівську опорну школу перетворюють на сучасну. У навчальному корпусі модернізують класи. У сусідній одноповерхівці облаштовують житло для педагогів та кімнати дитячих гуртків. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«У Божедарівці Кам’янського району оновлюємо опорну школу. Сучасні умови створюємо для 420 учнів. Для вчителів облаштовуємо житло. Там зможуть оселитися молоді фахівці», – зазначив Валентин Резніченко.

«Завдяки підтримці області й держави в селищі – велике будівництво. Діти займатимуться у класах, оновлених за сучасними стандартами. У них буде більше стимулу навчатися. Таке щастя випадає раз на 100 років», – підкреслив голова Божедарівської громади Володимир Дерко.

У навчальному корпусі – заміна комунікацій. Ремонтники поспішають оновити систему опалення до холодів. Осучаснюють водопровід, каналізацію, електрику.

«Зараз утеплюємо підлогу. Незабаром перейдемо до обшивання стін та стелі. Все буде гарним, ошатним, різнокольоровим», – розповів представник підрядної організації Владислав Лакізо.  

Після ремонту у кожному класі буде яскрава стіна біля дошки. Такого самого кольору підберуть і двері.

«Мали звичайну школу та навіть не мріяли про такі дива. Заклад стає яскравим, комфортним. Такі зміни підуть на користь і дітям, і педагогам», – сказала вчителька молодших класів Наталя Олійник.

Приведуть до ладу і спортивну залу та їдальню. В актовій облаштують акустичну стелю. Вона добре поглинатиме шуми.

«Раніше школа була сіра і непримітна. Зараз перетворюється на гарну. Дітям на радість. Я вже останній рік навчаюся, але радий за молодших учнів. Вони матимуть кращі умови», – поділився учень 11 класу Дмитро Жежурін.

Менший корпус підрядники розділили. В одному крилі буде житло для родин вчителів. В іншому – кімнати дитячої творчості. Там працюватимуть різні гуртки. Нині ремонтники вже готують стіни під фарбування.

«Мрію навчатися саме в такій, сучасній та кольоровій школі», – сказала учениця 4 класу Кіра Бабіченко.

У Божедарівській школі – 420 учнів. Це діти із 7 сіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...