App Store Google Play

Кам’янській станції екстреної меддопомоги передали 26 нових «швидких»

17 Вересня 11:00
Кам’янській станції екстреної меддопомоги передали 26 нових «швидких»

Ще 26 нових «швидких» отримала Кам’янська станція екстреної медичної допомоги. Бригадам передали французькі Citroen Jumper. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу ДніпроОДА.

«Оновлюємо автопарки станцій екстреної меддопомоги області. Передаємо бригадам сучасні «швидкі». Надійні, витривалі та комфортні. Обладнані усім необхідним. Вручили ключі від нових машин медикам Кам’янського. Вони стануть гарною підмогою у боротьбі за людські життя», – зазначив Володимир Орлов.

Станція екстреної меддопомоги обслуговує майже 400 тис людей – мешканців Кам’янського, Вільногірська та Кам’янського району. Там працює 26 бригад. На виклики виїжджають понад 200 разів на добу.

«Кам'янське – ще одне місто області, де на 100% оновлений автопарк швидких. Впевнений, ці машини допоможуть не одній людині», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Микола Лукашук.

26 нових «швидких» - не перша цьогорічна поставка до Кам’янської станції. Раніше медикам передали 2 нові машини.

Медики отримали французькі Citroen Jumper. Авто – із сучасним обладнанням. У салоні є система подачі кисню, апарати штучної вентиляції легень, дефібрилятори та електрокардіографи. А ще – пульсоксиметри, інфузомати, вакуумні шини, ноші.

«У швидкій допомозі вже 28 років. Працюємо 24/7. Нові машини сучасні, повністю укомплектовані усім необхідним», – розповіла лікарка невідкладних станів Вікторія Квас.

Фельдшерка Валентина Омельченко прийшла працювати у "швидку" одразу після завершення навчання. Каже – щодня виїжджає на десятки викликів.

«У цих машинах дуже гарне обладнання, є кисень. Усе, аби надати невідкладну допомогу», – сказала вона.

Цьогоріч нові швидкі також отримали Криворізька та Нікопольська станції екстреної медичної допомоги. У 2021-му автопарк «швидких» області поповнили 177 машин.

Загалом в області – 230 бригад «екстренки».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...