App Store Google Play

Знакові люди, події та місця «застигли» на світлинах: у Кривому Розі встановили фотостенди, присвячені незалежності України

16 Вересня 23:00
Знакові люди, події та місця «застигли» на світлинах: у Кривому Розі встановили фотостенди, присвячені незалежності України

У Кривому Розі 30-річчю Незалежності України присвятили яскравий фотопроєкт. Його ДніпроОДА втілила спільно з місцевою владою. На світлинах «застигли» знакові моменти історії, унікальні винаходи, наймальовничіші місця, відомі українці. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

«До 30-річчя Незалежності України втілили фотопроєкт, який викликає безліч емоцій. Гордість, зворушення, ностальгію, натхнення», – зазначив Володимир Орлов.

Він додав, що стенди з фото розмістили у старій частині міста біля Криворізького академічного театру драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка. Там – 63 зображення.

На фотографіях люди, якими пишається країна. Зокрема, перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк. Співачка Джамала під час переможного виступу на Євробаченні.

А ще трударі, професіонали своєї справи, захисники: лікарі, шахтарі, військові. Кадри Революції Гідності. Політ найбільшого у світі літака, української «Мрії».

«Разом із обласною адміністрацією зробили цей проєкт, щоб показати, яка гарна, яскрава, багатогранна та розвинута наша країна. В нас файні міста, героїчна історія. А головне – перспективи», – сказав заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін. 

Він додав, що багато об’єктів на світлинах фотопроєкту побудовані руками мешканців Кривого Рогу. А ще зроблені з криворізької руди та металу.

«Сподобалися усі фотографії. Особливо Чернівецький університет, старовинні замки. Вразив львівський робот-хірург. Це ж до чого технології дійшли», – сказала мешканка Кривого Рогу Олена. 

«Коли гуляємо повз ці стенди, тепер розповідаю онучці про визначних українців. А ще про ключові для країни події. Це навіть краще за підручник з історії», – вважає місцева мешканка Тетяна Ільїна.  

Під кожним зображенням є назва та QR-код. Можна перейти і детальніше прочитати про улюблену світлину. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...