App Store Google Play

У Дніпрі відкрили виставку, присвячену демократії

15 Вересня 20:00
У Дніпрі відкрили виставку, присвячену демократії

У Дніпропетровській ОДА відкрили фотовиставку про розвиток демократії в Україні та світі. На двох десятках світлин – цитати відомих філософів, політиків, громадських діячів. Переглянути експозицію можна протягом тижня, повідомили в облдержадміністрації. 

«Готуючи  виставку, відійшли від офіціозу. Зробили акцент на ідеях, пов’язаних із демократією. На тому, як її виборювали протягом тисячоліть», – зазначив начальник управління з питань внутрішньої політики Дніпропетровської ОДА Ігор Куліковський. 

На  виставці – фото знакових для становлення демократії подій. Це падіння Берлінської стіни, відомий виступ американського проповідника Мартіна Лютера Кінга, Революція Гідності в Україні.

«Українська демократія нараховує багатостолітню історію. Віче за князівських часів, традиції Запорізької Січі показують, що український народ тяжіє до колегіального правління, – зазначив доктор політичних наук, професор Олексій Третяк. – Нині в Україні укріплюються демократичні практики. Виборці стають більш вимогливими». 

За словами Олексія Третяка, виставка – це спроба показати «людський вимір» демократії. Адже на світлинах є цитати, які відображають зміст сучасної політичної системи. Це висловлювання Арістоталя та Платона, Черчилля та Рейгана.

«Приємно здивований виставкою. Сподобалося, що оцінка демократії дається різнобока, – сказав голова громадської ради при Дніпропетровській ОДА Віктор Кучинський. – Сьогодні суспільство розправляє плечі, підіймає голову. Люди розуміють, що все залежить від них – від їхньої позиції, волевиявлення». 

Виставку в ОДА присвятили Міжнародному дню демократії.  Його відзначають щороку 15 вересня.

«Цитати видатних людей надихають на подальший розвиток демократії. Зараз ми можемо самі обирати владу та змінювати її. Це велике досягнення», – поділився відвідувач виставки, член громадської ради при ОДА Геннадій Чикольба.

Експозицію можна переглянути до 22 вересня в холі Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, просп Поля,1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...