App Store Google Play

Нова покрівля та вентильований фасад: у Дніпрі ремонтують фаховий коледж спорту

15 Вересня 17:00
Нова покрівля та вентильований фасад: у Дніпрі ремонтують фаховий коледж спорту

Триває капремонт Дніпропетровського фахового коледжу спорту. Підрядники вже замінили покрівлю. Нині працюють над фасадом та облаштовують територію. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Для мешканців області створюємо нові спортивні можливості. Оновлюємо стадіони, будуємо басейни, відкриваємо нові майданчики. Зокрема, ремонтуємо будівлю Обласного коледжу спорту», – зазначив Валентин Резніченко.

Капітальний ремонт Обласного коледжу спорту – вперше за десятки років. Найбільш проблемним був дах, згадують студенти.

«У цій будівлі – навчальні аудиторії, спортивна зала, студентський гуртожиток, – розповів студент-третьокурсник Олексій Сябро. – Тільки проходили дощі – починалися потопи. Сильно протікав дах над гуртожитком, в кімнатах було дуже сиро».

Покрівлю підрядники вже відремонтували. Зробили навіси, на даху встановили огородження.

«Повністю замінили покрівлю. Забетонували стяжку та запаяли її ПВХ-мембраною. Це новий вид матеріалу, замість руберойду. Він більш надійний та довговічний – строк служби майже 50 років», – розповів виконроб Артем Борисенко. 

Оновили й систему каналізації, зробили ливнівку та облаштували колодязь збору дощової води.

Нині працюють над вентильованим фасадом. Його утеплюють та декорують металевими «касетами».

«Дуже подобаються ті зміни, які відбуваються. Оновлення це завжди на краще», - сказав студент коледжу, чемпіон України з греко-римської боротьби Влад Стефанський. 

Приводять до ладу і територію навколо коледжу. Ділянку біля центрального входу вже облаштували плиткою. Решту території – асфальтують.

Серед вихованців і випускників коледжу спорту – бронзова призерка Олімпійських ігор у Токіо Ярослава Магучіх, учасники Олімпіади-2020 Анна Рижикова-Ярощук і Михайло Кохан, Денис Кесіль та Ігор Трояновський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...