App Store Google Play

Учні дніпровської школи №104 вже навчаються в оновлених класах

14 Вересня 18:30
Учні дніпровської школи №104 вже навчаються в оновлених класах

У Дніпрі модернізували 60-річну школу №104. Учні вже навчаються у світлих та яскравих кабінетах. Основні ремонтні роботи завершені. На фініші –  облаштування навколишньої території та приміщень дитсадка. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Затишна та сучасна. Такою стала дніпровська школа №104 після завершення ремонту. Діти та вчителі дуже чекали на оновлення закладу. Навчальний рік розпочали вже в модернізованих класах», – сказав Валентин Резніченко.

Школу №104 капітально відремонтували вперше за більш ніж півстолітню історію закладу. 

«1-го вересня ми зайшли до оновленої школи. Тепер вона сучасна, гарна та яскрава. Дуже подобається, що кабінети різного кольору. Дітям цікаво», – сказала вчителька англійської мови Тетяна Єрьоменко.

Підрядники оновили навчальні кабінети на обох поверхах, модернізували спортивну та обідню зали. Зробили два санвузли – окремі для хлопців та дівчат.

«Змінилось усе – і коридори, і кабінети. Наша класна кімната стала більш просторою та гарною. Стіни у рожевих тонах – дуже приємний колір, мені подобається. Ми очікували чогось крутого від ремонту, і це справдилося», – поділилася учениця 9 класу школи №104 Анастасія Головко.

Замінили усі внутрішні комунікації. У коридорах та на сходах уклали кахлі, у класах – лінолеум.

«Шикарні зміни. Коридори стали світлішими, навчальні кабінети – яскравими. Всі у захваті. І діти, і вчителі під враженням. Такої школи в нашому мікрорайоні немає точно»,– сказала директорка школи №104 Світлана Ярошенко.

Вхід до школи обладнали пандусом з підігрівом – аби взимку не намерзав лід. Нині підрядники завершують наводити лад у дитсадку при школі. Та облаштовувати навколишню територію. У школі №104 – понад 120 учнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...