App Store Google Play

«Затишний і красивий»: дніпряни у захваті від нового скверу на Слобожанському проспекті

11 Вересня 18:30
«Затишний і красивий»: дніпряни у захваті від нового скверу на Слобожанському проспекті

У Дніпрі в День міста тисячі людей прийшли прогулятися новим сквером на Слобожанському проспекті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

«Сквер просто чудовий. Для нас це дійсно свято. Ми прожили тут ціле життя і нічого подібного не бачили. Раніше ділянка була ну геть ніяка вже. А тепер – шикарно. Ми тут з онуком. І дуже добре, що будують таке, щоб людям не треба було далеко їздити», – коментує подружжя Ніна та Петро Швець. 

Благоустрій скверу був одним із проєктів «Бюджету участі», за яким хотіли встановити лавочки та оновити тротуарні доріжки. Утім, нинішня реконструкція, проведена містом, перевершила всі очікування. 

Тут звели фактично нову рекреаційну зону площею 1,9 га. Це черговий приклад того, що у Дніпрі зони відпочинку облаштовують у різних районах міста: там, де це необхідно людям. 

Пан Артем прийшов до нового скверу з двома дітьми. Чоловік з родиною переїхав до Дніпра три роки тому. «Ми не так давно тут живемо. Та мені дуже подобається те, що відбувається у місті, як воно розвивається. І що міська влада робить такі проєкти для людей. Коли просто біля дому є місце, де можна погуляти з дітьми, це дуже добре», – розповів Артем.

Сквер побудований за принципом зонування. Тут є багато дерев (платани, сакури, клени), території для активних ігор, спокійного відпочинку, дитячі майданчики, амфітеатр. «Затишний і красивий сквер. Діти в захваті просто. Навіть не віриться, що така краса з’явилася у нас», — каже дніпрянка Марія.

При будівництві подбали також про доступність і всі умови комфорту. Входи до скверу мають необхідні пониження, алеї всередині достатньо широкі. У рекреаційній зоні є вбиральня та облаштовані паркомісця.

«Дніпро – місто без окраїн. Люди повинні мати можливість відпочивати там, де вони живуть. Та ще з часів забудови міста на лівому березі завжди було менше рекреаційних зон. Тому ми нині приділяємо максимальну увагу тому, щоб тут було більше таких локацій. Ми дотрималися тих високих стандартів, котрі застосовувалися при будівництві скверу «Прибережний»», — сказав мер Борис Філатов і закликав дніпрян дбайливо ставитися до нового скверу та міського майна загалом. Філатов також додав, що у Дніпрі і надалі триватиме розбудова парків і скверів: «Моє завдання – на кожному житломасиві організувати рекреаційну зону для відпочинку людей».

Разом із реконструкцією скверу привели до ладу також фасади прилеглих будинків № 65 та № 67, що на проспекті Слобожанському.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...