App Store Google Play

Скаутська організація «Пласт Дніпро» розпочала новий навчальний рік

7 Вересня 09:30
Скаутська організація «Пласт Дніпро» розпочала новий навчальний рік

5 вересня у Дніпрі відбулося урочисте відкриття нового навчального року у гуртках скаутської організації «Пласт Дніпро». Для учасників та гостей заходу влаштували святкову презентацію. Під час заходу присутні мали можливість познайомитися зі скаутським рухом у Дніпрі та його напрямами виховання, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

«Скаутська організація «Пласт» виховує молодь різних вікових категорій на засадах моралі та духовності. Сьогоднішній презентаційний захід створено з метою познайомити дітей та їхніх батьків із самим «Пластом» так, щоб вони не тільки побачили, а й спробували себе у різних активностях, могли поставити питання та врешті записати дітей у гурток», – розповів начальник відділу молодіжної та гендерної політики департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Сергій Луденський.

На захід зібралося близько 200 дітей різного віку. Для них облаштували 8 локацій: 4 – для старших і 4 – для молодших. Кожна мала свою тематику: екологічна, історична, спортивна, мовна, книжкова тощо. Після завершення заходу на дітей чекала концертна програма та вечірня ватра.

«"Пласту" 109 років – це найстаріша та найбільша молодіжна організація в Україні. Ми пишаємося, що вона функціонує у Дніпрі, і тепер ми є частиною міського палацу дітей та юнацтва. Нашим головним завданням є виховати громадянина України, який робитиме сильнішим себе і свою державу. Ми це робимо різнопланово, щоб діти на момент закінчення школи вже спробували себе у різних напрямах та могли відповідально ставитися до свого життя», – зазначила керівниця гуртка «Пласт Дніпро» КПНЗ «Міський палац дітей та юнацтва» ДМР Рада Лісніченко.

Десятирічний Іван Динега – пластівець із досвідом. Хлопець каже, що навчання у гуртку робить його більш упевненим. 

«Я люблю «Пласт» через те, що тут всі говорять українською і тебе оточують добрі та розумні люди. Ми завжди вивчаємо щось нове та таке, щоб нам у житті знадобилось. Також їздимо у табори, де завжди весело та цікаво». 

Софія відвідує гурток вже 2 рік поспіль. Каже, що протягом цього часу жодного разу не нудьгувала. 

«Перебувати у «Пласті» – значить бути патріотом, багато спілкуватися та навчатися корисних речей. Мені подобається як тут все сформовано, ми просто граємо та водночас дізнаємося багато нового. Це захоплює».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...