App Store Google Play

На Дніпропетровщині створили найбільше ЦНАПів в Україні

7 Вересня 17:00
На Дніпропетровщині створили найбільше ЦНАПів в Україні

На Дніпропетровщині створили найбільше в Україні Центрів надання адмінпослуг. Нині Єдина мережа ЦНАПів області нараховує 81 осередок з філіями. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іван Начовний.

«Дніпропетровщина – лідер країни у сфері надання адмінпослуг. В регіоні вже 81 ЦНАП із філіями. Ще 7 готуємо до відкриття. Прагнемо, аби мешканці навіть найвіддаленіших сіл могли отримати будь-які адмінпослуги поряд із домом. Швидко та без зайвого клопоту», – зазначив Іван Начовний.

Для мешканців Дніпропетровщини, які за станом здоров’я не можуть дістатися Центрів надання адмінпослуг, у регіоні є мобільні кейси. Загалом – 25 переносних «офісів» для обслуговування людей з інвалідністю, літніх людей та жителів віддалених населених пунктів, додав Іван Начовний. У спеціальних валізах – необхідне обладнання, аби фахівці могли на дому надати найважливіші послуги.

Оформити закордонні паспорти та  ID-картки можна  у 22 ЦНАПах. Цей показник – найбільший в країні. Незабаром отримати біометричні паспорти можна буде ще у 5 Центрах.

«Цьогоріч відсвяткували 9-ту річницю створення ЦНАпів в Україні. Нашій області є чим пишатися. Понад півтисячі адміністраторів працюють над спільною метою – створити сервісну державу у різних куточках області», – сказала заступниця директора департаменту цифрової трансформації, інформаційних технологій та електронного урядування облдержадміністрації Олена Лічманенко.

Дніпропетровщина в лідерах і за кількістю осередків, у яких можна отримати посвідчення водія та зареєструвати транспортний засіб. Такі послуги вже доступні у 4 ЦНАПах області. Найближчим часом послуга запрацює ще у 5-ти.

Загалом у ЦНАПах Дніпропетровщини надали вже 6,8 млн послуг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...