App Store Google Play

У Дніпрі відбувся форум родин загиблих героїв «Маленькими кроками назустріч один до одного»

6 Вересня 14:00
У Дніпрі відбувся форум родин загиблих героїв «Маленькими кроками назустріч один до одного»

У Дніпрі в неділю, 5 вересня, відбувся форум родин загиблих героїв «Маленькими кроками назустріч один до одного». Цьогорічне гасло заходу – «Свій до свого по своє». Захід, організований громадською організацією «ТАПС-Україна» за підтримки Дніпровської міської ради, провели вже вдруге. Цього разу – у Молодіжному парку дозвілля та відпочинку «Новокодацький». Загалом у форумі взяли участь близько 100 осіб. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

«ТАПС-Україна» вже вдруге виграла у конкурсі проєктів громадських організацій для надання фінансової підтримки з міського бюджету для проведення цього заходу. Такі соціальні проєкти є вкрай важливими. Це не лише дозвілля, корисне спілкування одне з одним, а й об’єднання, підтримка, допомога людям, які втратили членів своїх родин в АТО/ООС. Такі зустрічі неабияк гуртують людей», – сказала заступниця директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова. 

Учасники форуму мали змогу серед іншого послухати тематичні лекції, взяти участь у творчих майстер-класах, рухових, спортивних практиках. А також була зона здоров’я (масаж, йога, мануальна терапія), арттерапії, розваги для дітей з аніматорами. 

Родзинка форуму – робота із потужною командою психологів у групах чи індивідуально. 

«Сьогодні тут люди, яких, на жаль, об’єднує спільне горе, що забирає багато сил і спустошує. Є такий синдром «застигле горе», коли здається, що людина пережила втрату, а насправді не може рухатися далі через внутрішній стан. Тому і завдання психологів навчити людей допомагати собі, коли, так би мовити, накриває, стає дуже погано. Є спеціальні техніки, які допомагають людині самій собі допомогти, а не тримати все у собі. Словом, допомагаємо наповнитися, щоб жити далі», – сказала Олена Шилова, вдова, психологиня «ТАПС-Україна».

Тринадцятирічна Дар’я Курята вже вдруге бере участь у форумі: «Найбільше мені тут подобаються творчі майстер-класи, зокрема гончарство. Це така гарна, релаксуюча терапія. Загалом атмосфера тут серед природи чудова». 

Оксана Гайдук приїхала на форум з Нікополя разом з сином. 

«Вдячні організаторам за такий чудовий форум. Різноманітні локації, тепле спілкування, корисна інформація, поради від психологів. Приємно бути у такій дружній родині учасників».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...