App Store Google Play

До Дніпра з’їхалися найдосвідченіші дайвери з різних країн світ

4 Вересня 20:00
До Дніпра з’їхалися найдосвідченіші дайвери з різних країн світ

4 вересня у Дніпрі провели перший в Україні Міжнародний фестиваль дайвінгу. У сквері «Прибережний» зібралися 150 професійних дайверів і любителів з різних країн світу – зокрема з острова Панглао (Філіппіни), з Мексики та Болгарії. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

Гість з Мексики, дослідник печер та інструктор з печерного дайвінгу Андрій Станішевський зауважує: така зустріч надихатиме людей не лише займатися дайвінгом, а й подорожувати. 

«Я чимало разів пірнав в Україні. Нині тут можна бачити відчутний підйом цікавості до дайвінгу. Приємно, що Україна не втрачає цього захоплення. Це – чудовий захід. Хотілося б також донести до слухачів, чим цікава Мексика, і чому варто її відвідати», – каже пан Станішевський. 

Гостям фестивалю представили експозицію знімків підводного світу, а також виставку професійного спорядження. Під час форуму учасники дискутували про різновиди занурень, особливості спорядження та його використання.

«Це – обмін досвідом. Ми хочемо об’єднати всіх дайверів. Розповідаємо їм про агентство, яке може сертифікувати їх на технічні занурення. Сподіваємося, що розвиток цього в Україні буде потужним. Лише за останні два місяці було сертифіковано близько 190 технічних дайверів (технічний дайвінг не передбачає обмежень за глибиною занурення та потребує більш складної підготовки, – ред.)», – розповів власник ліцензії міжнародної організації «International Association Nitrox & Technical Divers» Владислав Каминін.

Ідея організувати велику зустріч спільноти належить самим дайверам. Вони запропонували її меру Дніпра, який також є одним із найдосвідченіших дайверів в країні. Борис Філатов наголосив – у планах зробити фестиваль щорічним: «Ми вирішили організувати цей фестиваль не лише тому, що Дніпро — місто на воді. А й тому, що дайверський рух у місті доволі потужний – не лише на рівні інструкторів, відповідних центрів, профільних шкіл, федерацій. Він має популярність серед людей. Індустрія дайвінгу розвивається швидко. Цим займається дуже багато людей по всьому світу».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...