App Store Google Play

Вчитель з Дніпра увійшов до ТОП-10 кращих учителів країни

3 Вересня 12:30
Вчитель з Дніпра увійшов до ТОП-10 кращих учителів країни

1 вересня команда національної премії Global Teacher Prize Ukraine оголосила ТОП-10 кращих учителів країни 2021 року. Серед них — Богдан Завидовський, який викладає біологію та хімію в приватній школі "Прімус Інтер Парес Скул", передає Дніпроград з посиланням на представників премії.

Після вимушеного переїзду з Донецька Богдану довелося фактично починати життя з чистого аркуша. Поступово він знайшов своє покликання у вчительській професії. Педагог із колегами взялися розширювати STEAM напрямок і переформатували його у поняття SEPIA. Цю концепцію виразили у наступній формулі: SEPIA = (STEM + Soft skills) *Глобальні цілі сталого розвитку. Цікаво, що педагог залучений до розробки технології виробництва ентомопатогенних нематод для захисту культур відкритого грунту від шкідників. Тобто на практиці застосовує ті методи, яким навчає дітей. 

«Бачу своєю місією розвиток STEM-освіти з поєднанням м'яких навичок, інтегрованих освітніх курсів та кейс-уроків, задля того щоб учні не боялись «складних» предметів, та щиро цікавились ними», — говорить Богдан.

Тепер, потрапивши до фіналу премії, він боротиметься за головний приз: 250 000 грн, призи від партнерів Global Teacher Prize та підтримку своїх вчительських ініціатив командою ГС “Освіторія”. Оголошення переможця відбудеться на День учителя під час урочистої церемонії Global Teacher Prize Ukraine на Софійській площі в Києві. 

Головного переможця визначатиме журі, але кожен може проголосувати за свого кандидата на сайті. Переможець у номінації "Народний улюбленець" вирушить в освітню подорож. Global Teacher Prize Ukraine щороку шукає та нагороджує вчителів-новаторів по всій Україні. 

Премію заснувала у 2017 році громадська спілка "Освіторія", щоби відзначити досягнення вчителів не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...