App Store Google Play

Центральний міст та вулиці Дніпра перекриють під час святкування Дня міста

1 Вересня 12:30
Центральний міст та вулиці Дніпра перекриють під час святкування Дня міста

У Дніпрі 11 вересня відбудеться святкування чергової річниці заснування міста. На святкування з міського бюджету було виділено понад 20 млн гривень. Згідно з розпорядженням міського голови Дніпра, центральні вулиці міста будуть перериті у день святкування, передає Дніпроград.

Рух транспорту буде перекритий 11 вересня з 8:00 до 23:30 по проспекту Дмитра Яворницького від вулиці Андрія Фабра до вулиці Михайла Грушевського (непарний бік); від вулиці Короленка до вулиці Михайла Грушевського (в обох напрямках).

З 10:00 до 24:00 по вулиці Січеславській Набережній від Державного цирку до Мерефо-Херсонського мосту; вулиці Ливарній; вулиці Поля; узвозу Крутогірному; вулиці Павла Нірінберга від вулиці Ламаної до вулиці Січеславської Набережної.

Також буде перекрита проїзна частина площі Шевченка: смуга у напрямку руху від вулиці Мусліма Магомаєва до вулиці Володимира Вернадського з 10:00 7 вересня до 7:00 13 вересня та смуга у напрямку руху від вулиці Сергія Єфремова до вулиці Мусліма Магомаєва з 9:00 10 вересня до 23:00 12 вересня та вулиці Мусліма Магомаєва від вулиці Івана Акінфієва до площі Шевченка з 10:00 до 23:00 11 вересня.

З 14:30 до 18:00 по вулиці Гулі Корольової від проспекту Петра Калнишевського до буд. 7 по вулиці Гулі Корольової

Рух Новим мостом буде перекритий з 8:00 11 вересня до 8:00 12 вересня. Двосторонній рух по мосту буде здійснюватись по смугах у напрямку правого берега.
Рух транспорту та пішоходів в обох напрямках буде перекритий з 20:00 до 22:30 11 вересня. Двосторонній рух транспорту по смугах у напрямку правого берега буде відновлений з 22:30 11 вересня. Рух транспорту в напрямку лівого берега буде відновлений з 8:00 12 вересня.

В акваторії Дніпра буде обмежений рух плавзасобів через проведення водного шоу на ділянці від Центрального мосту до Мерефо-Херсонського мосту з 10:00 до 23:00 11 вересня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...