App Store Google Play

Перший капремонт за 30 років: оновлена дорога поєднає Знаменівку з павлоградською трасою

1 Вересня 18:30
Перший капремонт за 30 років: оновлена дорога поєднає Знаменівку з павлоградською трасою

На Дніпропетровщині приводять до ладу головні автошляхи. Вперше за 30 років ремонтують і центральну вулицю Знаменівки Новомосковського району. Вона – частина дороги місцевого значення. Роботи – на завершальному етапі. Загалом підрядники укладуть 7,3 км нового покриття. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«На Дніпропетровщині нове життя отримують і траси національного значення, і місцеві автошляхи, – підкреслив Валентин Резніченко. – Приводимо до ладу дорогу в Знаменівці. Вона проходить селом і з’єднується з трасою Дніпро-Павлоград».

Вулиця Українська в селі Знаменівка давно потребувала ремонту. Місцеві кажуть, асфальту на ній майже не було. Лише ями в коліно. Власними силами «латали» їх. Та все одно водії губили колеса і підвіски автівок.

«Вулицю побудували майже 30 років тому. Ще й таке знакове «прізвище» дали – Українська. Нарешті дочекалися її ремонту. Коли заїхала техніка, ми були на десятому небі. Це ж справжній капітальний БАМ!» – поділилася місцева Ганна Серчук.

Дорожники вже уклали вирівнюючий шар асфальту. Зараз улаштовують верхній.

«Зробимо і примикання, встановимо дорожні знаки. Розмітка буде із світловідбивачами – для безпеки руху в темний час», – сказав представник підрядника Михайло Небрат. 

Новому покриттю радіють і місцеві водії, і приїжджі.

«Частенько доводиться бувати у Знаменівці по роботі. Раніше, через погане покриття, взагалі їздити сюди не хотілося. Тепер дорога чудова. Рухаюся нею із задоволенням», – розповів водій із Дніпра Олександр Самок.

Загалом відремонтують 7,3 км дороги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...