App Store Google Play

Сучасний медзаклад з діагностикою та реабілітацією: у Дніпрі реконструюють дитячу лікарню

30 Серпня 15:30
Сучасний медзаклад з діагностикою та реабілітацією: у Дніпрі реконструюють дитячу лікарню

У Дніпрі реконструюють дитячу лікарню №5. Створюють сучасні умови для діагностики, меддопомоги та реабілітації маленьких пацієнтів. Облаштовують комфортні палати, діагностичний та реабілітаційний центри. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.                                                                                           

«Теплі, комфортні, сучасні. Такі мають бути медзаклади, особливо для маленьких пацієнтів. За новим форматом перетворюємо дитячу лікарню №5 у Дніпрі. Після реконструкції її буде не впізнати», – підкреслив Валентин Резніченко.

Приміщення оснастили потужною вентиляцією, додав він. Установка нагріватиме чи охолоджуватиме повітря, в залежності від сезону.

«Роботи вже на завершальному етапі. Замінили всі комунікації, зараз робимо розводку мережами. Триває внутрішнє оздоблення. Утеплюємо стіни, готуємо їх під фарбування», – сказав представник підрядної організації Роман Іванов. 

Палати будуть на одного-двох дітей. Зараз дизайнери вирішують, у які кольори їх краще розфарбувати та які малюнки нанести.

«Дуже раді, що держава нам допомагає. Діти почуватимуться набагато краще у таких умовах. Чекаємо із нетерпінням на оновлену лікарню», – поділилася Олена Бистрова із Нікополя.

Після реконструкції в лікарні відкриють консультативно-діагностичне, педіатричне відділення. Розширять реабілітаційний центр. Нині там відновлюють басейн.

«Допомагаємо дітям із різними патологіями. Завдяки новому обладнанню розширимо можливості діагностики. Матимемо новий цифровий рентгенапарат, обладнання для вимірювання кісткової тканини», – розповіла гендиректорка лікарні Наталія Фоменкова.

Медзаклад оснастять спеціальними ліфтами для маломобільних. Їх буде 4. Басейн – гідравлічним підйомником.

«Чудово пам’ятаю, які медзаклади були в моєму дитинстві. Згадую, в яких умовах перебували із маленьким сином у цій лікарні. Добре, що зараз її оновлюють», – сказала дніпрянка Ірина Несмашна.  

На рік лікарня прийматиме до 4 тис маленьких пацієнтів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...