App Store Google Play

Донька Пінчука стала директором дитсадка та дешево придбала його будівлю

30 Серпня 14:00
Донька Пінчука стала директором дитсадка та дешево придбала його будівлю

Власником колишнього дитячого садка № 141 по вул. Вернадського, 33 у Дніпрі за 6,3 млн грн стало ТОВ «Приватний заклад освіти, навчально-виховний комплекс «Школа I ступеня – дошкільний навчальний заклад «Едхаус». Про це написала Ілона Руднєва у «БюроUA», передає Дніпроград.

Засновником і керівником створеного у травні 2017 р. «Едхаусу» є дочка бізнесмена Віктора Пінчука Марія Пінчук. За п’ять місяців до реєстрації будівлі Марія Пінчук очолила дитячий садок № 141. Керівником установи вона залишалася до моменту його ліквідації.

Видання звернуло увагу, що наразі на Вернадського продають приміщення площею 147 кв м з хорошим ремонтом за $450 тисяч. Це близько 12 млн грн. Для порівняння, площа старовинного особняка, проданого містом Марії Пінчук за вдвічі меншу суму, становить 1052 тис кв м.

Робота дитсадка (колишній Струківський палац з багатою історією) була припинена наказом місцевих чиновників від 5 вересня 2017 р. Причина – аварійність будівлі. Місто планувало вкласти гроші в ремонт. Але вже скоро, незважаючи на прохання городян врятувати садок, про обіцянки «забуло».

У січні 2018 року будинок з балансу Департаменту гуманітарної політики передали на баланс КП «Бюро».

У травні 2018 року мерія віддала аварійну будівлю в оренду ТОВ «Школа I ступеня – дошкільний навчальний заклад «Едхаус».

Згодом цей договір оренди намагалася оскаржити в суді прокуратура, вважаючи його фіктивним.

Через місяць, в червні 2018 року, «Едхаус» звернувся до міста з проханням дозволити йому здійснити невід’ємні поліпшення в будівлі. І вже в грудні 2018 року будинок було дозволено продати. У лютому 2019 року об’єкт площею 1052 кв м. перейшов «Едхаусу» за 6,3 млн грн. У травні 2019 року дитсадок 141 офіційно припинив своє існування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...