App Store Google Play

На Монастирському острові у Дніпрі проходить екстремальний масштабний забіг з перешкодами «Race Nation Dnipro»

29 Серпня 12:00
На Монастирському острові у Дніпрі проходить екстремальний масштабний забіг з перешкодами «Race Nation Dnipro»

У Дніпрі стартував масштабний забіг з перешкодами «Race Nation Dnipro». Цього року змагання вперше проходять на новій локації – піщаній косі Монастирського острова. До забігу на дистанції у 3 або 5 кілометрів долучилися понад 1,1 тисячі учасників, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради Дніпра.

На кожній дистанції певна кількість перешкод. Загалом їх понад 25 – це і підйом по канатах, водоспад, підйом драбиною, прохід під колючим дротом, перенесення бетонних куль, блоків, відер з піском, а також подолання дерев’яних перешкод, біг майже кілометр по воді. Учасники поділені на категорії: забіг «еліт», командні старти і забіг «стандарт». Після фінішу усі бігуни отримують медалі, а у категорії «еліт» – ще й кубки переможців, призи від партнерів і кваліфікації на участь у чемпіонатах Європи і світу на забіги з перешкодами.

«Завдяки спільній, злагодженій співпраці з представниками міської влади Дніпра нам вдалося за достатньо короткий період часу підготувати це чудове місце на Монастирському острові до проведення змагань. Родзинка саме цьогорічного забігу у новій локації, де майже вся дистанція проходить по піску, за винятком тієї ділянки, що по воді. Чудова атмосфера панує. Гадаю, більшість долучилася до забігу з перешкодами, щоб перевірити свої фізичні можливості», – підкреслив організатор «Race Nation Dnipro» Юрій Подлєсний.

Нову локацію для проведення змагань надав департамент парків та рекреації Дніпровської міської ради. Його очільник Олександр Буйволюк теж долучився до забігу і подолав дистанцію з перешкодами у 3 кілометри: «Тішуся, що такі перегони проходять у нас в Дніпрі. Багато учасників, глядачів. Подія проходить емоційно і яскраво. Зі свого досвіду, коли вже здолав дистанцію, то скажу, що бігти по піску не так вже й легко. А загалом тут здорова і спортивна атмосфера панує, і це чудово».

Дніпрянин Владислав Соколов бере участь у забігу разом з колегами. Загалом у команді їхньої компанії 20 учасників.

«Пробіг дистанцію у 3 км. Кожна перешкода по-своєму була нелегкою, але все подолав. Змагання сподобалися, тому наступного разу братиму ще участь», – підкреслив чоловік.

Зі свого боку ще одна учасниця змагань Олеся Волобуєва підкреслила: «Такі заходи добре гуртують людей. Брала участь у забігу зі своїми колегами. Кожному дистанція далася по-різному, але один одного підбадьорювали і врешті – усі фінішували. Словом, чудова подія, дозвілля суботнього дня».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...