App Store Google Play

У Новопавлівській громаді відкрили «активний парк»

28 Серпня 12:30
У Новопавлівській громаді відкрили «активний парк»

У Новопавлівці Синельниківського району відкрили «активний парк». Тренувальний майданчик – у центрі села. Мешканців громади привітав перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу ДніпроОДА.

«Активні парки» відкривають за програмою Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна», зазначив Володимир Орлов.

«По всій Дніпропетровщині з’являються «активні парки» – майданчики для дозвілля дітей та дорослих. Вони будуть в усіх 86 громадах області. Там місцеві мешканці можуть проводити вільний час та займатися спортом», – зазначив Володимир Орлов.

Інтерактивний тренувальний майданчик відкрили і у Новопавлівці. Він у центрі села – у мікрорайоні Чугуєво.

«Спорт стає ще доступнішим. Кожен бажаючий може прийти у будь-який час та позайматися поряд з домом», – сказав голова Новопавлівської громади Микола Гаврилов.

Для дітей та дорослих – гімнастичні бруси, перекладини, лавки для виконання динамічних вправ, «шведська стінка».

Поряд із тренажерами – таблички з QR-кодами. Можна просто з телефону подивитися відеоуроки зі спортивними вправами. Серед викладачів – відомі українські спортсмени.

 «Багато турніків. Можна прийти з друзями побігати, повіджиматися. Дуже подобається на тренажерах займатися», – сказала місцева мешканка Поліна Скочко.

«Прийшла сюди з друзями. Подобається, багато цікавих тренажерів», – поділилася місцева мешканка Еля Костирко.

У Новопавлівці – понад 3,4 тис мешканців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...