App Store Google Play

Завершують оздоблення та розставляють меблі: в Апостолівській школі №3 готуються зустрічати учнів після реконструкції

26 Серпня 17:00
Завершують оздоблення та розставляють меблі: в Апостолівській школі №3 готуються зустрічати учнів після реконструкції

Найстаріший корпус Апостолівської школи №3 готується зустрічати учнів після реконструкції. Нині там «наносять» останні штрихи внутрішнього оздоблення. У класних кімнатах розставляють меблі. У їдальні електрики під’єднують обладнання. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Одразу в двох школах Апостолового приємні зміни. В одній облаштовуємо сучасний стадіон. А в навчальному закладі №3 наближається до завершення оновлення будівлі й подвір’я. Для учнів – яскравий та комфортний освітній простір», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко. 

Модернізація школи №3 – перша за десятки років. Будівля має три корпуси. Вже завершують оновлювати останній з них. Він – найстарший. Побудований майже 90 років тому. 

«Ремонтники потрудилися на славу. Всередині лише харчоблок залишилося трохи доробити. Я щасливий, що діти сядуть на навчання в яскравих затишних класах. З ентузіазмом «наводимо марафет»: прибираємо, збираємо і розставляємо меблі», – радіє директор школи Юрій Кочережко.

На двох поверхах найстаршого корпусу розмістилися 7 навчальних кабінетів. Після перетворення вони стали кольорові та стильні. Нові меблі придбали за рахунок місцевого бюджету та державної субвенції. Незабаром привезуть дошки.

В цьому ж корпусі учительська, бібліотека, малий спортзал, їдальня. Харчоблок – із просторою коморою та обіднім залом. Підрядники там працюють над електрикою – під’єднують витяжки, плити, хліборізку та м’ясорубку.

На фініші благоустрій території. Основна частина зроблена. Роботи проводять на задньому подвір’ї. Планують на цій ділянці висадити фруктовий сад. А потім разом за ним доглядати.

В Апостолівській школі №3 навчається понад півтисячі дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...