App Store Google Play

На Дніпропетровщині ремонтують ділянку дороги Кам’янське-Жемчужне

25 Серпня 21:30
На Дніпропетровщині ремонтують ділянку дороги Кам’янське-Жемчужне

На Дніпропетровщині ремонтують ділянку дороги Т-04-12. Вона з’єднує старий автошлях Н-31 з новою трасою на Київ, яку будують «з нуля». Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Якісні автошляхи – запорука розвитку Дніпропетровщини. Економічного, соціального, культурного. Сучасними та безпечними мають бути як траси національного значення, так і місцеві дороги», – зазначив Валентин Резніченко.

«Вже відремонтували 9-кілометрову ділянку дороги від міста Кам’янське. Тепер приводимо до ладу ще понад 5,5 км автошляху», – розповів в.о начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев. 

Ділянка, яку нині ремонтують – біля каналу Дніпро-Донбас. Починається від дворівневої транспортної розв’язки нової траси на Київ та виходить на стару трасу Н-31.

«Прибрали порослі, розчистили відкоси, зняли старе покриття. Зараз укладаємо 20-сантиметрову вирівнюючу основу. Робимо її двошаровою, для кращої щільності», – розповів представник підрядника Арзун Арагелян. 

Далі дорожники укладуть  12 см асфальтобетону. Та верхній 5-сантиметровий шар. А ще посилять узбіччя й нанесуть розмітку.

«Коли я народився, тут взагалі ніякого асфальту не було, один чорнозем. З Проточі до Могильова пішки ходив. Дуже добре, що звертають увагу на село і роблять дорогу», – сказав водій Микола Звірко.

Автошлях Т-04-12 проходить від Кам’янського до села Жемчужне.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...