App Store Google Play

Ревакцинованим дніпрянам почали видавати проїзні квитки на безоплатний проїзд у міському електротранспорті

21 Серпня 10:00
Ревакцинованим дніпрянам почали видавати проїзні квитки на безоплатний проїзд у міському електротранспорті

20 серпня у мерії Дніпра медичним установам міста передали місячні проїзні квитки для ревакцинованих мешканців. Таке заохочення запровадив міський голова Борис Філатов. Від сьогодні квитки видаватимуть у центрах та пунктах масової вакцинації всім щепленим мешканцям після введення 2-ї дози.

«Сьогодні ми передали першу партію проїзних медичним установам міста. Квитки мають особливий дизайн, на них написано «щеплений». Діятимуть вони у вересні. Такий проїзний перед виданням має бути погашений, тобто потрібно відрізати або закреслити позначку у місці місяця дії. Наразі це може зробити лікар, який видаватиме квиток, або кондуктор чи контролер в електротранспорті», – розповів заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Володимир Сусленков.

Загалом до медичних закладів наразі передано 30 тисяч проїзних.

«Від сьогодні безкоштовні проїзні видаватимуть у пунктах щеплення та центрах вакцинації. Усі вони працюють щоденно. Щеплення проводиться вакцинами «Pfizer», «CoronaVac», «Astrazeneca». Не зволікайте, вакцинуйтеся, адже це єдиний спосіб зберегти здоров’я та життя», – сказала заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення ДМР Юлія Віклієнко.

Перші проїзні почали видавати у Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги № 4 (вул. Ламана, 4). Квиток під номером 1 отримала Тамара Миколаївна Нароваткіна, якій сьогодні провели ревакцинацію.  

«Перед процедурою для мене провели інструктаж. Однак, я й сама попередньо підготувалася до відвідування закладу. Усе пройшло нормально, без ускладнень. Я вирішила зробити щеплення, тому що це необхідно, адже я живу у контакті з іншими людьми. А вакцина у разі захворювання полегшить перебіг хвороби. Бонусом отримала проїзний, дякую мерії за це. Це перший квиток – значить щасливий, я людина таланиста», – розповіла жінка.

Зі свого боку генеральний директор КНП «Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» ДМР Андрій Подольний додав: «Людині, яка отримала другу дозу вакцини, лікар видає спеціальний бланк з поміткою про щеплення. Із ним пацієнт йде забирати квиток на безоплатний проїзд у міському електротранспорті. Усе просто. Вважаю, такі додаткові стимули ще більше заохотять людей до вакцинації. Водночас потрібно розуміти, що на фоні зростання випадків захворювання на COVID-19 по Україні, єдиним захистом є щеплення».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...