App Store Google Play

Якість перевірено: на Дніпропетровщині збудованою ділянкою решетилівської траси промчалися 5 гоночних автівок

20 Серпня 08:00
Якість перевірено: на Дніпропетровщині збудованою ділянкою решетилівської траси промчалися 5 гоночних автівок

На Дніпропетровщині відбулося ралі-шоу. Новозбудованою ділянкою траси на Київ Н-31 проїхалися спортивні боліди. Так гонщики-професіонали перевірили якість покриття. Експериментом залишились задоволені.

«Будівництво Решетилівської траси – один із наймасштабніших дорожніх проєктів, що втілюють в регіоні. Магістраль зводять осторонь сіл. Готову ділянку перевірили «на міцність» професійні гонщики», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Поблизу збудованої дворівневої розв’язки «вишикувалися» 5 спортивних болідів. Легендарні автівки «Естонія», які бачили міжнародні гонки.

«До гонки долучилися автівки 60-90-х. Зазвичай вони їздять спеціальними треками. Сьогодні вперше – звичайною трасою. Особисто мені було цікаво випробувати дорогу, якою в майбутньому планую користуватися на легковому авто. Якість – вищий клас», – сказав гонщик Михайло Прудніков.

Учасники зробили три кола. Загалом проїхали 12 км.

«Ці боліди розвивають швидкість до 250 км на годину. Проте на дорозі загального користування трималися на рівні 150-ти, – поділився учасник із Києва, заслужений тренер України Віктор Поваров. – Дорога високої якості. Сьогодні довели: такою трасою можуть проїхати навіть гоночні авто».

На території області повністю готові 29 км траси. «Дорожній одяг» магістралі – товщиною в 50 см. Трасу зводять за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Будуємо на совість. Покриття якісне та надійне. Сьогодні в цьому пересвідчилися гонщики, що випробовують кращі треки країни і світу», – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Ралі Решетилівкою організували Служба автомобільних доріг та музей «Машини часу».

 «Чудово, що в нашій області будують такі траси. На якісній рівній дорозі підвіска автівки не зачіпає покриття. Під час кільцевої гонки іскор ми не побачили. Отже, тестування пройшло на «відмінно», – поділився директор технічного музею «Машини часу» Михайло Прудніков.

Загальна довжина траси Н-31, що проходитиме Дніпропетровщиною, – майже 60 км.

Нині техніка працює за новозведеною переправою Дніпро-Донбас. Там прокладають останню ділянку дороги в 29,5 км.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...