App Store Google Play

Книжковий фестиваль Book Space оприлюднив цьогорічну програму

20 Серпня 20:00
Книжковий фестиваль Book Space оприлюднив цьогорічну програму

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space, який цього року пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі, оголосив програму заходів. Усього протягом 3-х днів фестивалю відбудеться близько 150 подій.

Серед них: дискусії, лекції, презентації, зустрічі з авторами та авторками, воркшопи, поетичні читання, музичні події.

Усі заходи відбуватимуться у межах 9 спецпрограм:

  • "Нова близькість" – присвячена фокусній темі фестивалю (кураторка: Юлія Лактіонова)
  • "не/знане" – про маловідомі українцям літератури (кураторка: Вікторія Старикова)
  • "Бібліотека XXI" – про читання майбутнього та інноваційні формати (кураторки: Стефана Цебренко та Юлія Лактіонова)
  • "Тандеми" – про співіснування та комунікацію між собою творчих людей (кураторка: Олена Юрчук)
  • Видавнича програма – презентації книжок та ідей від видавців (кураторка: Алла Рибіцька)
  • Дитяча та підліткова програма – заходи для дітей та підлітків (кураторка: Стефана Цебренко)
  • Професійна програма – події для фахівців книжкової сфери (кураторки: Юлія Лактіонова і Наталя Корнієнко)
  • Освітня програма "Книжки майбутнього" – дводенний воркшоп для тих, хто цікавиться текстовими проєктами в мережі (кураторка: Вікторія Наріжна)
  • Музично-поетична програма – поетичні читання та музичні події (кураторки: Анна Ставиченко й Анастасія Євдокимова).

“Ми дуже ретельно формували цьогорічну програму, щоб максимально задовольнити запити й очікування усіх наших відвідувачів. Обираючи фокусну тему та події у фокусну програму, ми керувалися, передовсім, тим, що хвилює й переймає нас усіх – ізоляція та вихід із неї, самотність й налагодження соціальних зв’язків у нових обставинах, акцентуація табуйованих тем, незвичний погляд на відомих постатей, вплив пам’яті та історії на майбутнє. 

Про це говоритимуть відомі українські та іноземні автори, інтелектуали, науковці. Запрошуємо усіх на ці розмови і наше спільне творення нової близькості”, – коментує креативна директорка Book Space Юлія Лактіонова.

Про маловідомі українцям літератури та українську як маловідому світові йтиметься у програмі “не/знане”, в якій візьмуть участь автори та авторки з Фінляндії, Туреччини, Греції, Гани та Філіппіни, а також їхні українські колеги, що заглиблені у ці теми. Модеруватиме усі події Богдана Неборак.

Окрема спецпрограма буде присвячена читанню майбутнього "Бібліотека XXI", на якій дискутуватимуть про те, як виховати вдумливого читача і якими взагалі є перспективи читання, чим є інформація та знання у сучасному світі, який вигляд мають інноваційні бібліотеки і чим привабити туди відвідувачів.

Про взаємодію творчих особистостей і вплив дружби на творення спільних проєктів поговорять у спецпрограмі “Тандеми”.

На презентації книжок та зустрічі з авторами й авторками традиційно запрошують в межах видавничої програми. Для дітей та підлітків готують майже пів сотні подій у межах дитячо-підліткової спецпрограми.

Фахівців і майбутніх фахівців книжкової та суміжних сфер чекають на подіях професійної програми та воркшопі у межах освітньої програми "Книжки майбутнього".

Поезію та музику можна буде послухати на спеціальній музично-поетичній сцені.

Більшість подій фестивалю відбуватимуться на Фестивальному причалі, що на Січеславській Набережній. Тут будуть розміщені 7 спеціальних павільйонів із подієвими сценами: павільйон фокусної теми "Нова близькість", павільйон інновацій "Бібліотека ХХІ", дорослий павільйон, дитячий павільйон, павільйон "Майстерки", “Сцена над водою” та музично-поетична сцена.

Кілька подій в межах фестивалю пройдуть у партнерських локаціях: Центрі сучасної культури у Дніпрі (Dnipro Center for Contemporary Culture – DCCC), що на Крутогірному узвозі, 21А, та в Музеї "Літературне Придніпров'я" (пр-т Яворницького, 64).

Урочисте відкриття IV Book Space відбудеться 3 вересня, о 14:00 у павільйоні фокусної теми "Нова близькість", після чого розпочнуться події, що триватимуть до 20:00. 4 вересня заходи відбуватимуться з 10:00 до 20:00, 5 вересня – з 10:00 до 19:00. Щодня після завершення подій відбуватиметься музична програма.

Із повною програмою заходів IV Міжнародного книжкового фестивалю Book Space можна ознайомитися за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...