App Store Google Play

Чиновники Дніпровської міськради здали непотрібну макулатуру в рамках акції «Обміняй папір на дерево»

19 Серпня 18:30
Чиновники Дніпровської міськради здали непотрібну макулатуру в рамках акції «Обміняй папір на дерево»

У Дніпрі триває екологічна акція «Обміняй папір на дерево» – до 20 вересня збирають макулатуру від структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради. Це конкурсний захід – змагаються виконавчі органи: хто найбільше принесе, той отримає приз. А усі учасники обміняють макулатуру на саджанці, які висадять восени. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

Організатор акції – департамент екологічної політики міськради спільно з проєктом «ЕКОсвідомість Дніпра».

«Попри те, що у міській раді електронна система документообігу, все ж використовують і папір. Тому макулатура накопичується. Зараз тут зібрано багато паперів, газет, картону. Передали все це волонтерам «ЕКОсвідомості», які здадуть на перероблення, а восени – зможемо висадити молоді саджанці в рамках традиційної акції з висадження дерев у місті. Загалом хочемо привернути увагу усіх дніпрян до такої корисної справи, як збирання вторинної сировини для перероблення. Тому закликаємо також різні підприємства, установи, організації. Здавати макулатуру можна до спеціальних пунктів, які розміщені у кожному районі», – підкреслила заступниця директора департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ірина Козлова.

Зі свого боку амбасадорка освітньої платформи «Екоосвіта Дніпра 2021 – залучення молоді до екологічних проєктів місцевого самоврядування» Марина Ковальчук зазначила: «Наразі прийняли чергову партію макулатури. А її збирання триватиме до 20 вересня. Загалом проєкт «ЕКОсвідомості» реалізує безліч заходів екологічної політики, зокрема й із залученням бізнесу, підприємств. А в рамках цьогорічної освітньої платформи «Екоосвіта Дніпра» активно працюємо зі школами, вишами. Загалом закликаємо усіх дніпрян до екологічного способу життя навіть такими мінімальними діями, як здавання макулатури».

Департамент місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради – один із активних учасників акції «Обміняй папір на дерево».

«Зібрали і принесли достатньо багато макулатури, а особливо газет. На перший погляд, банальні дії, але філософія цього питання досить глибока. Ми не лише традиційно висаджуємо дерева, а й зберігаємо зелені насадження. Загалом збираємо і здаємо макулатуру постійно, а цього разу – в рамках відкритої акції, щоб власним прикладом показати важливість справи», – додав директор департаменту Артем Нідєлько.

В акції «Обміняй папір на дерево» лідирує департамент соціальної політики міськради, який поки приніс найбільшу кількість макулатури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...