App Store Google Play

Як у Дніпрі врятували тротуар біля "Дніпро-Арени" від парковки

16 Серпня 18:00
Як у Дніпрі врятували тротуар біля "Дніпро-Арени" від парковки

У Дніпрі на вул. Костомарівській хотіли облаштувати парковку, де автомобілісти могли паркуватися "ялинкою". Це викликало несприйняття у активних мешканців міста. Вони запропонували інший підхід, і його схвалили.

Як розповів автор каналу у Telegram Urban Dnipro, парковка мала забрати половину тротуару, натомість проїзна частина лишалася надто широкою — 12.5 м. "Для двох смуг руху це надто багато, адже за нормами достатньо лише 6 метрів", – зазначив він, передає Depo.Дніпро.

Було запропоноване інше рішення – змінити конфігурацію паркування на паралельну та зменшити ширину кишень на метр. Щоб не втратити кількість місць, звужується проїзна частина та влаштовуються паркомісця розміткою з іншого боку вулиці. 

Крім цього, з'являється місце для двох велосмуг завширшки 1.5 м кожна. Для руху авто лишається дві смуги по 3.5 м. 

"Пропозицію прийняли — простір вулиці впорядкують: звузять кишені на тротуарі, організують парковку на проїзній частині, звузять смуги руху та влаштують велосмуги", – зазначив автор.

 

Нагадаємо, у Дніпрі тротуар на вулиці Костомарівській за бюджетні кошти перетворюють на парковку для автомобілів. Неподалік місця розташування майбутньої парковки знаходиться стадіон "Дніпро-Арена" та бізнес-центр.

Роботи з поточного ремонту місць для паркування автомобілів по вул. Костомарівська (вул. Щорса), в районі буд.№4 з 1 млн гривень здійснює  ТОВ "СКС МОНОЛІТ".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...