App Store Google Play

У Кривому розі на відвідувача супермаркету впала підвісна конструкція

15 Серпня 20:00
У Кривому розі на відвідувача супермаркету впала підвісна конструкція

В одному із супермаркетів Кривого Рогу в районі Інгулець обвалилася стеля. Судячи з фото з місця подій, впала підвісна конструкція у м'ясному відділі. Користувачі Facebook повідомляли, що постраждав покупець.

12 серпня адміністрація закрила магазин "з технічних причин". Як згодом розповіли у керівництві супермаркету, конструкцію, що впала, встановили півроку тому під час ремонту.

"Справді, підвісна конструкція в цьому супермаркеті впала. Вона була встановлена в січні 2021 року після реконструкції. Це сучасний магазин з оновленим дизайном, частиною якого є ця підвісна конструкція. Підрядник встановлював її на стелі з дотриманням усіх чинних будівельних вимог і норм безпеки", - цитує "Днепр вечерний" представника магазину Олександра Шутя.

За його словами, постраждалій людині надали необхідну допомогу, а супермаркет оплатив "екстрені витрати".

"Адміністрація супермаркету наполягла на перевірці стану його здоров'я в медичному закладі і сплатила екстрені витрати. Госпіталізація та лікування не знадобилися. Медики переконалися, що здоров'ю відвідувача нічого не загрожує, і він наступного дня вийшов на роботу", - заявив Шуть.

В адміністрації стверджують, що провели позапланову перевірку схожих конструкцій у всіх магазинах мережі спільно з підрядником, а також ініціювали стягнення матеріальної шкоди з підрядника.

"Причини, через які не була проведена належна перевірка надійності конструкції підрядником і технічним відділом, з'ясовуються. За результатами перевірки можемо впевнено стверджувати, що всі елементи в наших магазинах надійно закріплені та безпечні для клієнтів і співробітників", - повідомили в керівництві супермаркету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...