App Store Google Play

Збудований «з нуля» дитсадок у Покрові набирає вихованців

14 Серпня 11:00
Збудований «з нуля» дитсадок у Покрові набирає вихованців

У Покрові звели «з нуля» яскравий дитсадок. У закладі вже майже півсотні вихованців. У цілому зможе набрати 115 дітей – це повністю покриє потреби маленьких містян. Загалом 2021-го у садочках Дніпропетровщини створили майже 300 місць для дошкільнят. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

«На прикладі цього чудового садочка бачимо, яким саме має бути сучасний дитячий заклад. Просторий, яскравий, затишний. Усе, аби малеча ходила сюди із задоволенням», – зазначив Володимир Орлов.

Покровський садок «Дивосвіт» побудували «з нуля» в одному з мікрорайонів міста. Раніше там був лише один дошкільний заклад. Місць для всіх малюків не вистачало.

«Новий садочок у Покрові повністю знімає питання черг у місті, – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. – Треба, щоб таких дитсадків у регіоні було якомога більше. Будуватимемо далі».

Заклад звели за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Дитсадок дуже гарний. Такі проєкти втілюються у життя завдяки зусиллям єдиної команди. Дякую за це Президентові України, обласній та місцевій владі», – підкреслив народний депутат України Денис Герман.

Будівля дитсадка – із яскравим модерновим фасадом, великими вікнами «у підлогу». Молода вихователька Анна Дерев’янко радіє за вихованців. Каже, дітям буде зручно й цікаво спостерігати за навколишнім світом навіть у негоду.

«Це моє перше місце роботи. Мріяла потрапити сюди, до садочка нового покоління. Тут все добре продумано для розвитку малечі», – поділилася Анна Дерев’янко.

Садок – на 115 дітей. Для малюків – затишні спальні, яскраві ігрові з безліччю іграшок. Є і велика зала – для музичних та спортивних занять.

На великому подвір’ї – все для розваг. Каруселі та гойдалки. Альтанки з тіньовими навісами. У кожної групи – власний майданчик.

Окрема локація – спортивна. Для естафет, ігор у футбол та баскетбол. А ще – куточок для вивчення правил дорожнього руху, зі знаками та розміткою.

«Діти дуже полюбляють активні ігри та розваги на подвір’ї. Там безпечно. Покриття – нетравматичне. Гойдалки – на достатній відстані одна від одної. Працювати у такому красивому садочку – саме задоволення», – поділилася вихователька Вікторія Дзеркаль.

Нині у садочку – майже 50 вихованців. Уже створили три групи. Набір триває. Директорка Лілія Демченко каже, з вересня запрацюють на повну.

«Дуже вдячні людям, які збудували цей садок. Малеча у захваті. З першого дня у доньки палають очі, – розповіла місцева Марина Павлікова. – Мені також тут подобається. Якщо було б можливо, сама повернулася б у дитинство і пішла сюди».  

Будівля закладу зручна і для дітей з інвалідністю. Є пандуси, ліфт. Входи до кімнат – без порогів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...