App Store Google Play

Червоний попереджувальний прапор: на Придніпровському пляжі у воді виявили кишкову паличку

13 Серпня 22:00
Червоний попереджувальний прапор: на Придніпровському пляжі у воді виявили кишкову паличку

У Дніпрі на Придніпровському пляжі у воді виявили кишкову паличку. Там встановили попереджувальні знаки, чергують рятувальники. Однак містян це не зупиняє. Про це повідомляє журналіст Суспільного, передає Дніпроград.

Рятувальники на Придніпровському пляжі попереджають містян, що у воді купатися небезпечно. Але, розповідає рятувальник Дмитро Голобородько, не зважаючи на заборону люди купаються. Каже, їх не лякає навіть брудна вода та мертва риба.

“Набагато менше, коли вішаємо попереджувальний червоний прапор, а так, в принципі, хто полюбляє купатися – той лізе у будь-яку воду”, - говорить Дмитро Голобородько.

Крім цього пляжу небезпечними в області є ще 8. Про це розповіла представниця обласного центру контролю та профілактики захворювань Галина Шамичкова. Каже, кишкову паличку виявили також у водоймах Павлограда, Верхньодніпровська, Новомосковська та Нікополя.

“Перевищення показників по лактозопозитивним бактеріям кишкової групи свідчить про свіже фекальне забруднення води. Вода у водоймах забруднюється. Бактерії можуть потрапляти з кишківника тварини, людини, і це дуже небезпечно для людини, яка миє очі у водоймищі, полоще горло, п’є цю воду, миє овочі або руки”, - розповіла завідувачка відділення особливо небезпечних інфекцій обласного центру контролю та профілактики захворювань Галина Шамичкова.

За словами фахівчині, коли ця бактерія потрапляє в організм, то може спровокувати запалення та кишкову інфекцію. Тому радить містянам не ігнорувати застереження та не купатися у забруднених водоймах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...