App Store Google Play

В обласному центрі вакцинації щепили від коронавірусу понад 16,5 тис людей

12 Серпня 08:00
В обласному центрі вакцинації щепили від коронавірусу понад 16,5 тис людей

В обласному центрі масової вакцинації імунізували понад 16,5 тис людей. Загалом на Дніпропетровщині вже зробили більш ніж 580 тис COVID-щеплень. Про це стало відомо на виїзному брифінгу в обласному центрі вакцинації.

«Мешканці області масово вакцинуються. Люди розуміють: це єдиний спосіб уберегтися від важкого перебігу хвороби. Щеплення проводять спеціально навчені мобільні бригади. Все безкоштовно. Вакцину люди обирають самі. Поставки препаратів тривають постійно», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.  

Зробити щеплення можна у спеціально облаштованих центрах масової вакцинації, або пунктах при амбулаторіях, або на підприємствах. Якщо є потреба, мобільні бригади виїжджають додому.

«Дніпропетровщина нарощує темпи імунізації. Щодня медики роблять понад 15 тис щеплень. Вакцинуватися може будь-який повнолітній мешканець області. В окремих випадках – і діти від 12 років», – сказала в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.

Обласний центр масової вакцинації у Дніпрі працює 1,5 місяці. За цей час медики щепили тут понад 16,5 тис людей.

«Закликаю всіх вакцинуватися. Це допоможе зберегти здоров’я та життя, – підкреслив керівник центру Олександр Родинський. – Прийти до нас можна у будь-який день тижня. І за попереднім записом, і просто в порядку живої черги. Як кому буде зручніше».

Вакцинація у центрі – за класичною схемою. Спочатку реєстрація. Потім – щеплення. Після – пацієнт перепочиває півгодини під пильним наглядом медиків.

«Вирішила вакцинуватися, аби вберегтися від жахливої хвороби. Не відомо, як вона себе може повести, – поділилася дніпрянка Анастасія Гончаренко. – На жаль, мати й бабуся мого хлопця так і не одужали від коронавірусу, померли. Тож краще убезпечити себе і зробити щеплення».

«Минулої осені важко перехворіла на COVID. Повторити немає бажання. От і прийшла на щеплення. І чоловік планує вакцинуватися», – сказала дніпрянка Наталія Бородіна.

Адреси пунктів щеплення та центрів вакцинації – на сайті департаменту охорони здоров’я ОДА,  на сайті  vaccination.covid19.gov.ua або у сімейного лікаря.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...