App Store Google Play

Оновлюють мости, розв’язки, дорожнє покриття: на трасі між Дніпром і Павлоградом триває масштабний ремонт

11 Серпня 17:00
Оновлюють мости, розв’язки, дорожнє покриття: на трасі між Дніпром і Павлоградом триває масштабний ремонт

Дорожники й техніка працюють на всій протяжності траси Дніпро-Павлоград. Оновлюють мости, з’їзди, віадуки, розв’язки. Завершують укладати вирівнюючий шар асфальтобетону. Нині вже стелять фінішне покриття. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Павлоградська траса – важлива транспортна артерія на мапі Дніпропетровщини. Вона має державне значення. Після закінчення ремонту розпочне нове життя. У складі найдовшої магістралі країни – «Дороги Єдності» М-30», – зазначив Валентин Резніченко. 

Загалом оновлена траса буде із 37-сантиметровим покриттям.

 «Дорожники працюють швидко та якісно. На всіх етапах ми контролюємо виконання робіт. Траса буде міцною. Витримуватиме великі навантаження. Матиме великий термін експлуатації», – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Ремонт не обмежується новим асфальтом. Приводять до ладу й 19 мостів. Замінюють деформаційні шви, укріплюють, наносять гідроізоляцію.

На під’їзді до Павлограда розширюють проїжджу частину. Це одна з найскладніших та найвідповідальніших ділянок, протяжністю 1,5 км. Замість 2 там буде 4 смуги руху в обидві сторони. Для цього підрядники переноситимуть газопровід.

Роботи – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Згадую трасу до оновлення. Це було ще те випробування. Яма на ямі. Машину аж підкидало. Нині їхати класно», – сказав водій із 25-річним стажем Олександр. 

Асфальтобетон для ремонту цієї дороги виготовляють у Павлограді. На одному з найпотужніших заводів Європи.

«З дорогами в країні вже давно потрібно було щось вирішувати. Добре, що так серйозно взялися за їх оновлення. Зміни – це чудово», – вважає водій Костянтин Михайліщев. 

Довжина Павлоградської траси – 63 км. Вона – один з відрізків національної магістралі М-30 Стрий-Ізварине. «Дорога Єдності» сполучить схід та захід країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...