App Store Google Play

В режимі 24/7 оновлюють найдовшу вулицю Павлограда

9 Серпня 20:00
В режимі 24/7 оновлюють найдовшу вулицю Павлограда

На вулиці Дніпровській у Павлограді – цілодобовий ремонт. Вночі дорожники кладуть асфальт, аби не заважати руху транспорту. Вдень встановлюють нові бордюри. А ще знімають старе дорожнє покриття та приводять до ладу узбіччя.  Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Триває оновлення важливої транспортної артерії Павлограда. Вулиця Дніпровська після ремонту буде частиною «Дороги Єдності» М-30 Стрий-Ізварине. Найдовшої магістралі країни, яка сполучить схід та захід», – зазначив Валентин Резніченко. 

На вулиці Дніпровській у розпалі фрезерування. Вже зняли понад 6 км зношеного «дорожнього одягу».

 Поклали понад 4 км першого шару асфальтобетону. Незабаром почнуть влаштовувати фінішний. Загалом покриття буде завтовшки 17 см.

«Почали ремонтувати й міст через річку Вовча. Там влаштуємо нову гідроізоляцію, замінимо деформаційні шви та бар’єрне огородження, покладемо асфальт. Для пішоходів будуть зручні тротуари», – розповів виконроб Станіслав Гонтар. 

Пані Галина мешкає у Павлограді 46 років. Жінка пам’ятає, як у 1984 році вулиця Дніпровська будувалася. Каже, новенькою дорога була гарна. Але час бере своє – покриття зносилося.

«Вулиця змінюється швидкими темпами. Бригади 24 години на добу працюють. І за траси взялися масштабно. Нашу Павлоградську ремонтують, – сказала місцева мешканка Галина.  – А нещодавно я в Одесу їздила через Кривий Ріг. Дорога – одне задоволення». 

На об’єкті працюють більш ніж півсотні дорожників та 35 одиниць техніки. Оновлення – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Приємно, що не просто кладуть новий асфальт. Обіцяли й інфраструктуру покращити. Сучасні зупинки, наприклад, встановити. Їздити буде безпечніше та комфортніше», – вважає водій Микола Барсуков. 

Замінять водопропускні колодязі та ливнівки. Для людей з інвалідністю покладуть тактильну плитку.

«Гарну справу розпочали, потрібну. Адже наша головна вулиця – обличчя міста», – додав мешканець Павлограда Володимир Пальчук.

Вулиця Дніпровська починається при в’їзді в Павлоград, закінчується – при виїзді. Її довжина – 12,5 км.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...