App Store Google Play

Нові оселі для сиріт, збудований «з нуля» дитсадок та осучаснення стадіонів: новини регіону від ДніпроОДА

9 Серпня 23:00
Нові оселі для сиріт, збудований «з нуля» дитсадок та осучаснення стадіонів: новини регіону від ДніпроОДА

На Дніпропетровщині реконструюють стадіони. Готують до відкриття затишні будинки для сиріт. У покровському новозведеному дитсадку – перші вихованці. Про основні новини області розповіла на публічному звіті заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

«За програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» оновлюємо соціальну інфраструктуру регіону. Для маленьких мешканців Покрова звели «з нуля» дитсадок. Він стильний та сучасний. Вже має перших вихованців. Туди пішли 23 малюки», – зазначила Ольга Горб.

І додала: на повну потужність заклад запрацює у вересні. Загалом зможе прийняти 115 дітей.

У Раївці та Богданівці готують до відкриття малі групові будинки. Там під наглядом вихователів мешкатимуть по 10 дітей-сиріт.

«Загалом в області звели «з нуля» 6 таких домівок. Затишні оселі – сучасна альтернатива застарілим інтернатам. Діти мають умови, наближені до домашніх», – сказала Ольга Горб.

Сироти області отримують і житло від держави. Кошти надходять на їхні особисті рахунки восени. Протягом року хлопці та дівчата самі обирають оселі в будь-якому куточку України. Вже із власними квартирами 117 дітей-сиріт від 16 до 23 років. Цьогоріч відзначити новосілля зможуть ще півсотні.

«У містах та селах області створюємо сучасні умови для занять спортом. Реконструюємо стадіони у Новомосковську, Перешепиному, Кривому Розі. Так, легендарну криворізьку арену «Металург» відбудовуємо за стандартами ФІФА та УЄФА», – розповіла заступниця очільника області.

Ольга Горб привітала спортсменів Дніпропетровщини з успішним завершенням виступів на Олімпійських іграх у Токіо. Відзначила «бронзову» призерку – стрибунку Ярославу Магучіх. Метальника молота Михайла Кохана, який посів 4-те місце. Бігунку Анну Рижикову, яка взяла 5-те місце.

В області триває 5-й етап вакцинації від коронавірусу. Медики вже зробили понад 550 тис щеплень. За цим показником регіон – на 2-му місці у національному рейтингу. Другу дозу вакцини отримали більш ніж 204 тис мешканців. Імунізація проходить і в спеціально облаштованих центрах, і просто в офісах на підприємствах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...