App Store Google Play

У Перещепиному оновлюють стадіон опорної школи

06.08.2021 18:30
У Перещепиному оновлюють стадіон опорної школи

У місті Перещепине Новомосковського району триває модернізація стадіону опорної школи. У проєкті – футбольне поле зі штучним покриттям, спортивні майданчики та бігові доріжки. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Прагнемо залучити до занять якнайбільше мешканців регіону. Бо йдеться найперше про здоровий спосіб життя. Для цього реконструюємо стадіони. Оновлюємо і спортивний простір біля Перещепинської опорної школи», – сказав Валентин Резніченко.

Раніше на цьому стадіоні проходили шкільні та районні змагання, згадують місцеві. Проте за роки без ремонту він занепав. Та й був зовсім не сучасний. На бігових  доріжках – залишки асфальту. На футбольному полі – бур’яни та ями.

«Через погане покриття ми не займалися на цьому стадіоні. Їздили на поле в центрі. Це незручно. Багато дітей покинули футбол, – жаліється тренер шкільної секції з футболу Олег Курилець. – Коли буде новий стадіон, все зміниться. Зможемо навіть конкурувати на обласних та всеукраїнських змаганнях». 

На стадіоні буде велике футбольне поле зі штучним покриттям. Майданчик для баскетболу та волейболу. Бігові доріжки на 4 смуги. А ще – тренажери.

«Зараз діти займаються в залі, а краще було б на свіжому повітрі. Їм ніде тренуватися, то вони більше «сидять» в телефонах, – поділився батько п’ятикласниці Дмитро Полішко. – Тепер спортивне життя налагодиться. До нас приїжджатимуть на футбол і баскетбол із сусідніх селищ». 

Нині підрядники вирівнюють ділянку під футбольне поле та спортивні майданчики. Встановлюють бордюри, прокладають кабелі освітлення. Працюють за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Я випускник цієї школи. Пам’ятаю звичайний затоптаний стадіон. Ми дуже чекали на цю реконструкцію», – поділився міський голова Перещепиного Ярослав Цвіркун. 

«Бачив стадіони в інших містах. Дуже хочеться, щоб в нашому теж був такий», – поділився восьмикласник Микола Яблунько. 

У Перещепинській опорній школі навчаються понад 800 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...