App Store Google Play

На Дніпропетровщині стартує мисливський сезон: терміни, штрафи та умови полювання

6 Серпня 17:00
На Дніпропетровщині стартує мисливський сезон: терміни, штрафи та умови полювання

З 7 серпня в Дніпропетровському регіоні розгорнуть сезон полювання на пернату дичину. З 2 жовтня — на фазана і зайця, а в листопаді — на кабана та косулю. В цей період полювання дозволене у середу, четвер, суботу та неділю.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу облради.

«Майже 90% територій нашої області закріплені за користувачами мисливських угідь. Це приблизно 2.5 млн гектарів території. Обласна влада вдало налагодила спільну роботу із мисливцями, контролюючими органами й представниками Держекоінспекції, спрямовану на охорону й відтворення тваринного світу на території області. Наголошую, мисливці та рибалки не просто полюють та виловлюють, вони відтворюють фауну Дніпропетровщини — регулярно зариблюють водойми, випускають фазанів, кабанів, куріпок; проводять системну роботу по боротьбі з браконьєрами», — зазначив начальник управління облради з питань екології та природних ресурсів Антон Кумановский.

Охорону мисливського фонду, контроль за дотриманням мисливцями правил полювання, норм добування та техніки безпеки впродовж сезону полювання в області забезпечуватимуть рейдові бригади. До їхнього складу увійдуть представники державної лісової охорони, правоохоронних органів та єгерської служби користувачів мисливських угідь.

«Головна мета для нас — попередити факти браконьєрства, інформувати про затверджені межі, де можна полювати, а де заборонено. Нагадаю, що під час полювання мисливець повинен мати при собі посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини, відстрільну картку, дозвіл на право носіння та зберігання вогнепальної зброї. Якщо людина має мисливського собаку — відповідний паспорт на тварину», — додав секретар постійної комісії обласної ради з питань використання природних ресурсів Кононенко Сергей Викторович.

Полювання на відтворюючих ділянках, на відстані ближче 200 м від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей, у темний період доби заборонено.

«Штрафні санкції за незаконне полювання піднялися і сподіваємося, що браконьєрство взагалі зникне. Наприклад, штрафи за незаконне видобування того ж зайця – 8 тисяч гривень, дикого кабана – 40 тисяч гривень, косулі – 32 тисячі гривень», — нагадав голова президії ради Дніпропетровської обласної організації УТМР Василь Тибан.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...