App Store Google Play

На Дніпропетровщині COVID-щеплення провели у 170 організованих колективах

5 Серпня 12:30
На Дніпропетровщині COVID-щеплення провели у 170 організованих колективах

У трудових колективах області проходить імунізація від коронавірусу. Щеплення проводять мобільні бригади просто в офісах на підприємствах. Там створюють усі необхідні для цього умови.  Загалом уже вакцинували понад 30 тис працівників 170-ти компаній. Серед них і ІТ-шники, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу ДніпроОДА.

Один із офісів у Дніпрі перетворили на тимчасовий осередок імунізації. В одному крилі конференцзали приймає лікар, в іншому – перепочивають вакциновані. У сусідній кімнаті медсестра проводить щеплення. Пацієнти – ІТ-шники із різних компаній Дніпра.  

«Вважаю, кожен має зробити щеплення. Це на кшталт громадянського обов’язку. А ще – звичайна світова практика. Чим більше людей вакцинуються, тим швидше убезпечимо країну від вірусу», – поділився програміст Олексій Гурін.

ІТ-шник Дмитро Трушкін каже, давно хотів щепитися. Навесні важко перехворів. Впевнений: вакцинація максимально підвищить шанси знов не підхопити недугу.

«Утомився від обмежень, пов’язаних з пандемією. Хочу якомога швидше повернутися до нормального життя. Масова вакцинація допоможе всім нам нарешті зняти маски», – наголосив Дмитро Трушкін.

Вакцинацію програмістів організувала громадська спілка «IT Dnipro Community». За кількістю охоплених працівників ця кампанія – одна з наймасовіших в області, підкреслив виконавчий директор Євген Гостіщев.

«У нашій спілці – 36 ІТ-компаній. А це понад 5 тис працівників, – сказав він. – Централізовано провели щеплення понад 4 тис. Багато хто зробив це самостійно, у центрах вакцинації. Люди усвідомлюють переваги. Це і колективний імунітет, і можливість безперешкодно їздити закордон».

Щеплення у трудових колективах проводять мобільні бригади. Нині їх в області 117.

«Заявки на вакцинацію трудових колективів приймає МОЗ. На сьогодні їх оформили понад 320 компаній та підприємств регіону. Щеплюють працівників препаратами Comirnaty та Moderna. Але якщо є побажання, використовують і інші вакцини: AstraZeneca або CoronaVac», – зазначила в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.

Подати заявки на вакцинацію від коронавірусу трудові колективи можуть телефоном контактцентру МОЗ – 0 800 60 20 19.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...