App Store Google Play

Майже 184 тис мешканців Дніпропетровщини вакцинувалися від COVID-19 двома дозами

4 Серпня 23:00
Майже 184 тис мешканців Дніпропетровщини вакцинувалися від COVID-19 двома дозами

На Дніпропетровщині двома дозами вже вакцинували майже 184 тис мешканців.  Загалом в області зробили понад 488 тис щеплень. Охочих імунізують безкоштовно. Про це стало відомо під час брифінгу в облдержадміністрації.

«За кількістю щеплень Дніпропетровщина стабільно посідає друге місце після Києва. Щодня робимо їх майже 15 тис. Наше завдання й надалі нарощувати темпи вакцинації. Кінцева мета – досягнути колективного імунітету серед мешканців регіону», – зазначила в.о директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.  

В області триває 5-й етап вакцинації від коронавірусу. Щепитися можуть жителі, яким виповнилося 18 років. За показаннями – щеплення вакциною Comirnaty від компаній Pfizer/BioNTech можна проводити дітям з 12 років.

Щоденно на Дніпропетровщині працюють 30 центрів масової вакцинації. 219 навчених медичних бригад працюють в пунктах щеплення при амбулаторіях. Ще 117 мобільних виїжджають імунізувати організовані колективи.

На вибір чотири вакцини – німецько-американська Comirnaty від компаній Pfizer/BioNTech, корейська AstraZeneca, китайський CoronaVac та американська Moderna.

«Закликаю вакцинуватися. Щоб не допустити тяжкого перебігу хвороби, уникнути нових смертей. Не дати шансу ковіду та епідемії», – додала Вікторія Кулик.

Адреси пунктів щеплення та центрів вакцинації – на сайті департаменту охорони здоров’я ОДА,  на сайті  vaccination.covid19.gov.ua або у сімейного лікаря.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...