App Store Google Play

У Дніпрі мешканці багатоповерхівки відкрили пункт сортування сміття

3 Серпня 09:30
У Дніпрі мешканці багатоповерхівки відкрили пункт сортування сміття

Мешканці Запорізького шосе, 56 мають власний пункт приймання побутових відходів. Розташований він у підвалі, а організував його житель будинку Олександр Гречка. Чоловік розповідає: створили для збирання коштів для благоустрою будинку, а також, щоб привернути увагу до засмічення міста, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

«Раніше тут було декілька коробок, де приймали пластик і картон, а вже зараз розрослися і приймаємо майже 40 видів побутових відходів: пластик, картон, скло, метал тощо. Ми його потім здаємо до сортувальних центрів», – поділився Олександр Гречка.

Приймають сміття звідусіль. Головне – щоб воно було чистим. На зібрані кошти від здавання сміття придбали камери відеоспостереження та висадили біля під’їзду дерева.

«На цьому прикладі ми бачимо самоорганізацію і зацікавленість мешканців у переробленні сміття, зі свого боку ми сприятимемо сортуванню у багатоквартирних будинках Дніпра», – поділився начальник відділу управління з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Павло Головаха.

У Дніпрі це не єдиний центр приймання побутових відходів. Департамент інформаційних технологій розробив відкриту мапу Дніпра mapa.dniprorada.gov.ua, на якій є також позначки пунктів приймання, які сьогодні функціонують, та ті, які планують відкрити до кінця 2021 року.

«Там зазначена адреса та інформація щодо підприємства, куди можна здати відходи та сміття. Додам, що у випадках, коли дніпряни помічають, що сміття не своєчасно вивозять або необхідно вивезти великогабарит – відповідне звернення можна подати через портал «Контакт-центр міста Дніпра» за посиланням hotline.dniprorada.gov.ua або за гарячою лінією 732 12 12 (усі оператори міста)», – підсумувала начальниця відділу програмного забезпечення баз даних департаменту інформаційних технологій Дніпровської міської ради Анна Сурдіна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...