App Store Google Play

У Павлограді ремонтують найдовшу вулицю міста

2 Серпня 15:30
У Павлограді ремонтують найдовшу вулицю міста

У Павлограді ремонтують вулицю Дніпровську. Найдовшу та одну з найголовніших у місті. Після оновлення вона стане частиною національної «Дороги Єдності» М-30 Стрий-Ізварине. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«На мапі Дніпропетровщини з’являється все більше відремонтованих доріг. Люди й техніка працюють на різних автошляхах регіону. Зокрема, кипить робота на Павлоградському напрямку», – зазначив Валентин Резніченко. 

Останній раз вулиця Дніпровська бачила новий асфальт понад 15 років тому. Дорожнє покриття за цей час зносилося.

Нині дорожники на етапі фрезерування. Знімають старий шар асфальтобетону. Попереду йдуть бригади, які демонтують бордюри. Далі укладатимуть два шари нового «дорожнього одягу».

«Будемо класти асфальт вночі. Щоб не заважати руху автомобілів, не створювати великих заторів та незручностей», – розповів виконроб Станіслав Гонтар. 

Підрядники замінять бордюри, водопропускні колодязі та ливнівки. Встановлять нові зупинки-павільйони.

Для людей з інвалідністю облаштують тактильну плитку. Приведуть до ладу пішохідні доріжки і тротуари. А ще відремонтують міст через річку Вовча.

Роботи – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Довжина вулиці – 12,5 км. Вона проходить з лівого на правий берег річки Вовча. По всій протяжності працюють 20 одиниць техніки та 40 дорожників.

«За останні декілька років я ще не бачив такого масштабного оновлення та будівництва доріг. Якість – чудова. Важливо, що ремонтують не тільки проїжджу частину, а й реконструюють мости», – пишається темпами розбудови автошляхів області водій Ігор Левенцов.

Павлоградська траса увійшла до складу нового автошляху М-30 Стрий – Ізварине. Дорога отримала індекс «30», бо саме стільки років незалежності Україна святкує цього року. Вона стане найдовшою магістраллю країни – майже 1400 км. З них Дніпропетровщиною проходить майже 300 км.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...