App Store Google Play

У Дніпровській міськраді розповіли про ситуацію з вивезенням сміття в місті

1 Серпня 14:00
У Дніпровській міськраді розповіли про ситуацію з вивезенням сміття в місті

 

У Дніпрі працює єдина обслуговуюча компанія з вивезення сміття – «Екологія Д», яка виграла тендер. На підприємстві є 32 сміттєвози, 28 з них працюють щоденно, а також близько 9 тис. баків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

При цьому, як зазначив директор ТОВ «Екологія-Д» Віталій Коваленко під час прямої телефонної лінії 28 липня, чимало таких великих сміттєзбірників руйнують вандали. На так званому кладовищі сміттєвих баків, на підприємстві, їх близько трьох тисяч.

«Ми постійно оновлюємося, аби ще краще працювати. Уже найближчим часом чекаємо на поставки ще 3 тис. нових контейнерів. Хотілося б звернутися до мешканців міста: не треба нищити сміттєві баки, адже вони необхідні, щоб підтримувати чистоту у нашому місті!» – закликав Віталій Коваленко.

У свою чергу директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко зазначив, що кількість сміття, яке люди викидають у баки, останніми роками в місті збільшилась. 

«Декілька факторів впливають на збільшення сміття. Офіційні дані свідчать, що на 20% збільшилась кількість упаковки. Другий фактор: пандемія, через яку багато людей не поїхали сезонно відпочивати, а залишилися вдома. Крім того, власники дач, коли їдуть додому після вихідних, викидають сміття у муніципальні контейнери, адже на території таких кооперативів зазвичай не налагоджена робота з вивезення сміття», – розповів Олег Семенко.

Директор департаменту екологічної політики також додав, що у липні в декількох районах Дніпра були затримки з вивезенням сміття: «Спільними зусиллями цю ситуацію оперативно вирішили. Зараз збоїв немає. Є оперативна група, яка відстежує ситуацію в усіх 8 районах міста».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...