App Store Google Play

Держава розірвала угоду з підрядником будівництва аеродрому в Дніпрі

29 Липня 09:30
Держава розірвала угоду з підрядником будівництва аеродрому в Дніпрі

Державне підприємство Фінансування інфраструктурних проектів розірвало угоду з компанією Альтіс-Констракшн на будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту Дніпро за 3,95 млрд грн.

Оголошено новий тендер на ці роботи очікуваною вартістю 5,71 млрд грн. Про це повідомляють Наші Гроші з посиланням на дані системи Prozorro.

За даними джерела Наших грошей, новий аукціон завершиться перемогою компаній Автомагістраль-Південь або Онур за ціною, яка не надто буде відрізнятись від очікуваної вартості.

«Або ж у випадку значного зниження ціни потім будуть укладені додаткові контракти по переговорній процедурі на суму до 50% від первісного підряду через „необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника“, як то часто буває з цією компанією», — пише видання.

Альтіс-Констракшн виграв контракт на тендері у лютому 2021 року. Тоді до торгів очікуваною вартістю 5,70 млрд грн було допущено вісім конкурентів, і переможець знизив свою ціну на 31% до 3,95 млрд грн.

Основними конкурентами були фаворити Укравтодору, які так само дуже сильно знижували свої пропозиції, однак не могли наздогнати Альтіс, який на старті зробив найдешевшу пропозицію і у подальшому утримував право робити останню ставку, вже бачачи які пропозиції зробили конкуренти. Відтак Альтком програв Альтісу 10 тис. грн, а Автомагістраль-Південь — 20 тис. грн.

Формально причиною розриву контракту з Альтісом замовник назвав «невиконання або неналежне виконання підрядником зобов’язань, передбачених договором». Також оголошено, що кошти підряднику по цій угоді не сплачувались взагалі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...