App Store Google Play

Під Дніпром зводять об’їзну дорогу

28 Липня 20:00
Під Дніпром зводять об’їзну дорогу

На Дніпропетровщині втілюють великий дорожній проєкт. Зводять 7 км нової магістралі в обхід обласного центру. Вона з’єднає трасу Н-08 із Південним мостом та розвантажить місто від транзитного транспорту.

«На Дніпропетровщині втілюють масштабні дорожні проєкти. Будують сучасну трасу на Київ та об’їзну обласного центру. Нові автошляхи розвантажать дороги у населених пунктах», – зазначив Валентин Резніченко.

Об’їзна дорога Дніпра – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Роботи – в режимі 24/7. На 12 ділянках працюють 200 людей та 100 одиниць техніки, каже в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

На дворівневій розв’язці мостовики влаштували підпірні стінки, зробили гідроізоляцію, змонтували прогонові балки. Нині зверху в’яжуть арматуру під майбутню монолітно-бетонову плиту.

«На шляхопроводі змонтували 14 великих прогонів – довжиною 33 м кожен. Цю технологію давно не використовували, бо не було таких масштабних проєктів. Тепер завдяки «Великому будівництву» відновлюємо її у регіоні», – сказав Олександр Коломійцев.  

Вже готові з’їзди з одного боку майбутнього шляхопроводу – залишилося влаштувати верхній шар асфальту. Ними рухаються автівки – в об’їзд будмайданчика.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...